2703
2553
عنوان

اگه تو هم دلت گرفته بیا...

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 46 پست

کی میگه مهترین ادم زندگی همسره نه جونم مهترین ادم توزندگی مادخترابابایه بابایی من یه فرشته بودکسی که موقع مرگش خنده به لب داشت بچه هاعموهام میگن لباش خندون بودموقع مرگ میگفت بهش میگفتی پاشوخودتومسخره نکن چرااینجاخوابیدی پاشوبچه هات منتظرتن امابابام به خواب ابدی رفته بودقربونش بشم فکرمن ته تغاری رونکردخدایاکاش منوجاش میبردی خدایاچجوردلت اومد

😢😢😢😢

من ادعا ندارم یه آدم خوبم.منم یه آدم عادیم با همه ی عیب و ایرادای یه آدم معمولی ولی خیلی تنها گذاشته شدم.احساس میکنم همه منو گذاشتن کنار.تو سایه هستم.فقط پسرمو بزرگ میکنم.احساس میکنم بجز پسرم که برای شیر و نیازای اولیه ش به من احتیاج داره بودنم برای هیچکسی مهم نیست.

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی میگه مهترین ادم زندگی همسره نه جونم مهترین ادم توزندگی مادخترابابایه بابایی من یه فرشته بودکسی که ...

خدا روحشونو رین رحمت کنه و به شما صبر بده

منم پدرم دو سه ماهه باهام قهره.سر همسرم.میبینی که همسر هم خیلی مهمه

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2456
خکتهرجان با شوهرم چ جوری قطع رابطه کنم دوهفته قهرم

آها من فک کردم خواهرشوهرتو میگی.

منم با تو همدردم.شوهرم به خانواده م توهین میکنه.باهاشون قطع رابطه کرده.اونا هم ناراحت شدن مرتب بهم زخم میزنن.

آها من فک کردم خواهرشوهرتو میگی. منم با تو همدردم.شوهرم به خانواده م توهین میکنه.باهاشون قطع رابطه ...

من نمیزارم کسی بفهمه اصلا 

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
خدا روحشونو رین رحمت کنه و به شما صبر بده منم پدرم دو سه ماهه باهام قهره.سر همسرم.میبینی که همسر هم ...

توروخداباهاش اشتی کن بعدهاحسرتش میمونه توزندگیت عزیزم بخاطرهمسرت بابابات سرسنگین نباش تواشتی کن توقدرشناس باش عزیزم منوببین حاضرم همه هستیموبدم یه لحظه برگرده باهام حرف بزنه التماسش کنم بامن بمونه

2714
دردتوروقشنگ میفهمم عزیزم دچارشم

من ک ن راه پیش دارم ن راه پس دلم برا بچه هام میسوزه تازه من هنوز جوابشو ندادم میگه برو خونه بابات ناراحتی

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙

دلم براش تنگههههه کاش انقدر خر نبود کاش خر نبود کاش خر نبود.

من خستم شد از بس به بازدیدش نگاه کردم خستم شد از بس پیامای یک سال میشو خوندم خستم شد از بس منتطر موندم از بس دعا کردم .

دلم میحواد باش حرف بزنم بخدا دلم براش خیلی تنگ شده چرا این ادم انقدر خره .چرا خدا توکلش مغز نزاشته.

هانیل هستم🤗❤
من ک ن راه پیش دارم ن راه پس دلم برا بچه هام میسوزه تازه من هنوز جوابشو ندادم میگه برو خونه بابات نا ...

مقصرخودمونیم عزیزم اگه ازاول توهین به ماکردن ده برابرجواب میدادیم سواستفاده نمیمردن شکرخدامن دیگه دارم جوابشون رومیدم ازته دلمم نفرین میکنم شکرخداقشنگ توکاسشون گذاشته

2706