2737
2739
عنوان

خواهرزاده بیشعور شوهرم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 67280 بازدید | 308 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزيزم برليانس ماشين بديه؟من دارم در موردش تحقيق ميكنم

ماشيني نيست كه انقدر بيارزه 

بحث من خوب بودن و بد بودن ماشين نيست موضوع اينه كه اين پول دستش بود و قرار بود تو اون زمان بخره اما نخريد و الان بايد با دوبرابر اين مقدار بره بخره

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2731
عزیزم بچه هام خیلی خیلی دوستشون دارن داداسام هم عاشق بچه های منن چون یدونه خواهرشونم😔چطور میتونم تر ...

منم ناراحت میشم به شوهرم بچسبن 

یا وقتی میگن شبیه داییشونن بدم میاد 

تازه فوق العاده خواهرشوهرمو دوس دارم و عاشقشم ولی از این کار پسر کوچیکش خیلی بدم میاد 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2738
خب چیه مگه

هيچي نيست 

من ناراحتيمو به خانوم علي اقا گفتم رَآه حلمم گرفتم حالا موضوع كشيده شده به قسمت بي ربطش اصلا چه فرقي ميكنه ١٠ تومن يا ميليارد بشه رنو خريد يا پورشه بيخيال شيد دوستان اشتباه كردم اصلا به ٥٠٠ تومن هم بريم پرايد بخريم خيلي هم عاليه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
شوهرمم پنج نفر رو با پول خودش بیمه کرد کمکی باشه واسه خواهرزاده ش  خلاصه بعد چند روز دیدم دوبا ...

وا مگه بیمه عمر اینجوری الکیه که یهو شوهرت ۱۰ نفر رو بیمه کنههه. اصلا کیا رو بیمه کرده؟ بعد وقتی بیمه کنه باید هر ماه حق بیمه عمر رو واریز کنی

2706