2726
عنوان

خواهرزاده بیشعور شوهرم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 67279 بازدید | 308 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد شوهر دوستم افتادم که رفته بود از مغازه ای که به کارمندای ادارشون قسطی وسیله میداد 58تا فریز خریده بود بعدش حقوقش و کامل بستن هنوزم قبول نمیکرد کارش اشتباهه میگفت فریزرا رو میفروشم سود میکنم

2728
میگه گناه داره هر چی بهش میگم تو کتش نمیره منم باهاش قهر کردم و گفتم بنگاه خیریه باز کردی؟هر که از ...

وضعیت مالی خودتون چطوره؟ ببین فقط یک راه وجود داره 

انقدر باید برای درآمدش خرج های معقول بتراشی که فکر این حاتم بخشیا رو نتونه حتی به مخیله ش راه بده

مثلا اگر شما همش بهش میگفتی یکی از آرزوهام اینه که یه روزی حتی اگر دور باشه دلم میخواد ویلای بزرگ توی فلان شهر شمال داشته باشم و هر وقت دلم گرفت برم اونجا و استخر داشته باشه و با بچه هام و نوه هام اونجا کیفشو ببریم و فلان

به جای حاتم بخشی این پولارو جدی میگرفت و واسشون برنامه میریخت که بتونه خواسته ویلای تو رو بر طرف کنه

این خودش کمه کم میشه هفتصد هشتصد میلیون 

یا مثلا بهش بگو من خیلی اسب دوست دارم و از آرزوهامه که اسبم مال خودم باشه و هر چند وقت یه بار انگار اتفاقی چشمت خورده عکس اسب های ترکمنو نشونش بده و با حسرت بگو وااااای فلانی اینو ببین من عااااشقش شدم خیلی دوستش دارم واقعا میشه یه روز این مال من باشه؟ این خودش میشه پنجاه میلیون

یا همش بگو واااای کاش یه روز بیاد خونمون رو فرش دست بافت بندازیم و من آرزومه و فلان 

کمه کم دویست تومن هم اینجا

خواهر زاده ش از همین روش طرح نیاز ک دکتر حبشی ازش حرف میزنه که راه نفوذ به آقایونه استفاده کرده رفته روی روانش 

تو هم با طرح نیاز برو روی روانش

نگو این پولو برای فلانی خرج نکن که اثر عکس داره

فقط بگو اینو برای من خرج کن

اونم صرفا با ادبیات آرزویی و خواسته و نیاز

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

خوب دیگه تا این دایی مهربون رو داره بره کی رو بدوشه

همسرت بهتر بود به بقیه پیشنهاد میداد نه اینکه بیمه شون کنه

منتظر باش برات کادو میاره به خاطر لطف همسرت

حتما میاد دست بوس

ولی چشمم اب نمیخوره خرش از پل بگذره پشت سرش هم نگاه نمیکنه

به خدا نمیدونم اصلا وقتی دیدم اینطوری شد با شوهرم حرف نزدم. انگار من موظفم عالم و ادمو بیمه کنم که ...

یاد شوهر خودم افتادم پدرشوهرم نیخواد زنشو طلاق بده داره از پسراش دونگ مهریه زنشو میگیره😐 چقد من و جاریم دعوا کردیم با شوهرامون 😐😑

قوم الظالمین میگن دروغ نمیگن

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
خودت به خواهر زادش بگو ما نداریم شوهرمو مجبور کردی یه جوری بگو که خجالت بکشه از کارش

بار دوم که اومد سراغ شوهرم خونه نبود من گفتم فلانی ممنون ازت ولی همون پنج تا کافیه.الان وضعیت مالیمون زیاد خوب نیست.

به شوهرم زنگ زده بود که دایی اومدم خونتون زنت مدارکو بهم نمیده.شب میام از خودت میگیرم

تا این حد بی چشم و رو

ببین خانمی

شده تا مرز طلاق هم بری 

ولی یه کار اساسی بکن 

انقدر جیغ جیغ کن تا همسرت سر عقل بیاد 

مدارک اتیش بزن :))

والا من جای شما بودم یه کاری می کردم 

البته چون همسرت نه گفتن بلد نیست ممکن 10 بار دیگه همین کارش تکرار کنه

2706