2726
عنوان

خواهرزاده بیشعور شوهرم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 67279 بازدید | 308 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم عصبانی شدم گفتم اگه کمکه خب همین یه بار بسه  قرار نیست چون اون میخواد سود کنه من از زندگیم ...

خوب طبیعیه که حرصت بگیره عکس العمل شوهرت به اعتراضت چی بود؟ 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

شوهرت به جای پول بیمه حقوق بده بهش که بهتره😯

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
شوهرت به جای پول بیمه حقوق بده بهش که بهتره😯

چرا نمیشه کامنتتو صد بار لایک کرد؟ والا همینو بگو 😐😐😐😐😐

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
خوب طبیعیه که حرصت بگیره عکس العمل شوهرت چی بود؟ 

میگه گناه داره

هر چی بهش میگم تو کتش نمیره

منم باهاش قهر کردم و گفتم بنگاه خیریه باز کردی؟هر که از راه میاد باید تو خرجشو بدی!بچتو زنتم که کشک!نه اینده میخوان نه سرمایه.

چرا نمیشه کامنتتو صد بار لایک کرد؟ والا همینو بگو 😐😐😐😐😐

خودت هزار تا لایکی آبجی😁

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

خانومی شما از خرجات نزن 

وقتی ببینه دیگه داره کم میاره خودش به اشتباهش پی میبره ....بزار بچشه چه قدر سخته این همه پول بیمه و خرج شما هاااا

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2706