2733
2734
عنوان

خواهرزاده بیشعور شوهرم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 67279 بازدید | 308 پست

حتما از این هرمی هاس

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ببخشید برا شما نبود برا استارتر  خواستم بنویسم

👍

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

شوهرمم پنج نفر رو با پول خودش بیمه کرد کمکی باشه واسه خواهرزاده ش 

خلاصه بعد چند روز دیدم دوباره سر و کله ش پیدا شد.

دایی توروخداااا هیچکس نمیاد من بیمه ش کنم.دارن بیرونم میکنن.پنج نفر دیگه کم دارم.

و باز شوهر من تو رو در بایستی گیر کرد

2738

خسته تر از آنم ک هی رفرش کنم✋😒

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
شوهرمم پنج نفر رو با پول خودش بیمه کرد کمکی باشه واسه خواهرزاده ش  خلاصه بعد چند روز دیدم دوبا ...

یعنی چی پنج نفرو با پول خودش بیمه کرد؟ یعنی از این به بعد پول اون پنج نفرو شوهرت میخواد بده؟ گاهی اوقات فکر میکنم بعضی از آقایون دقیقاااااااا چشونه؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
بفرما توجیب من بود🍌🍌🍌🍌🍌😐😐😐

عه تو جیب شما چیکار میکرد؟؟کلک همه موزا رو برداشتی برا خودت😂😂😂😉😉😉

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      

منم عصبانی شدم گفتم اگه کمکه خب همین یه بار بسه 

قرار نیست چون اون میخواد سود کنه من از زندگیم بزنم و از  خرج بچه م کم کنم.

خداشاهده تا الان حتی یک بار بهش نگفتم کمک نکنه به خانواده ش.اما این بار واقعا حرصم گرفت

شوهرمم پنج نفر رو با پول خودش بیمه کرد کمکی باشه واسه خواهرزاده ش  خلاصه بعد چند روز دیدم دوبا ...

😒ببخشا ولی انگار شوهرت ی تختش کمه..پنج نفرو باپول خودش بیمه کرد که خواهرزادش اخ نشه!!!

خدایاشکرت
2706