1147
648
عنوان

خواهرزاده بیشعور شوهرم😒

64763 بازدید | 309 پست

شوهرم یه خواهر بزرگ تر از خودش داره که دختراش همه ازدواج کردن.

یکی از دخترهاش توی یه شرکت بیمه کار میکنه.بهش گفتن اگه بیست نفر رو بیمه عمر کنی کارمند رسمی اینجا میشی...

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1157

الان منتظری بگیم خب؟😕

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

الکی میگه الان برا استخدام رسمی شدن تو هر ارگانی باید تو ازمون کلی جهاد دانشگاهی شرکت کنی سرتون کلاه گذاشته 

وادارم نکن حرف سیاسی بزنم سه بار تا حالا ترکیدم    
1125

هر وقت صلاح دیدی بقیشو هم بگو😐

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

اینم اومد توی خانواده گفت کیا میخوان؟برادر شوهر بزرگم که میلیاردره گفت من نمیخوام این بیمه رو

اینم دید هیچکس نیست اومد پیش شوهرم شروع کرد به نالیدن که دایی تو روخدا کمکم کن،به دادم برس،شوهرم پول نداره!!!!(داره خوبم داره)

بلایکید ببینیم تهش چی میشی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
1103

حتما از این هرمی هاس

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷چیندن😷لال که نیستی عزیزم درست تلفظ کن.آفرین😎😎گفتن که اسی رو هم اضافه کنم😤😤😤👈👈👈راستی زنِ شهید حججی هم ازدواج کرد،گفتم خبر بدم،بچشونم پیشِ منه نگران نباشید😎😎😎

چه بیشعور😒

خدایا به خاطر هممه چیزای که دادی...                           ندادی...               دادی پس گرفتی..                                                                                                  ندادی میخایی بعدا بدی...     ندادی میگی دادم..                         اصلا نمیخایی بدی...           نداده بودی فکر کردی دادی نمیدی هی میگی میدم....      شکرتتتتتتت😍😍😍😍😍😍😍
835