1147
44
عنوان

خواهرزاده بیشعور شوهرم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 64749 بازدید | 309 پست
ببخشید برا شما نبود برا استارتر  خواستم بنویسم

👍

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

شوهرمم پنج نفر رو با پول خودش بیمه کرد کمکی باشه واسه خواهرزاده ش 

خلاصه بعد چند روز دیدم دوباره سر و کله ش پیدا شد.

دایی توروخداااا هیچکس نمیاد من بیمه ش کنم.دارن بیرونم میکنن.پنج نفر دیگه کم دارم.

و باز شوهر من تو رو در بایستی گیر کرد

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
شوهرمم پنج نفر رو با پول خودش بیمه کرد کمکی باشه واسه خواهرزاده ش  خلاصه بعد چند روز دیدم دوبا ...

یعنی چی پنج نفرو با پول خودش بیمه کرد؟ یعنی از این به بعد پول اون پنج نفرو شوهرت میخواد بده؟ گاهی اوقات فکر میکنم بعضی از آقایون دقیقاااااااا چشونه؟

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

منم عصبانی شدم گفتم اگه کمکه خب همین یه بار بسه 

قرار نیست چون اون میخواد سود کنه من از زندگیم بزنم و از  خرج بچه م کم کنم.

خداشاهده تا الان حتی یک بار بهش نگفتم کمک نکنه به خانواده ش.اما این بار واقعا حرصم گرفت

شوهرمم پنج نفر رو با پول خودش بیمه کرد کمکی باشه واسه خواهرزاده ش  خلاصه بعد چند روز دیدم دوبا ...

😒ببخشا ولی انگار شوهرت ی تختش کمه..پنج نفرو باپول خودش بیمه کرد که خواهرزادش اخ نشه!!!

1140
منم عصبانی شدم گفتم اگه کمکه خب همین یه بار بسه  قرار نیست چون اون میخواد سود کنه من از زندگیم ...

خوب طبیعیه که حرصت بگیره عکس العمل شوهرت به اعتراضت چی بود؟ 

شوهرت به جای پول بیمه حقوق بده بهش که بهتره😯

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1114
شوهرت به جای پول بیمه حقوق بده بهش که بهتره😯

چرا نمیشه کامنتتو صد بار لایک کرد؟ والا همینو بگو 😐😐😐😐😐

خوب طبیعیه که حرصت بگیره عکس العمل شوهرت چی بود؟ 

میگه گناه داره

هر چی بهش میگم تو کتش نمیره

منم باهاش قهر کردم و گفتم بنگاه خیریه باز کردی؟هر که از راه میاد باید تو خرجشو بدی!بچتو زنتم که کشک!نه اینده میخوان نه سرمایه.

1170