2726

سلام باردارم و ۳۰ هفته و ۲روزمه درد شدیدی تو ناحیه وا ژنم  و لگن و با سنم دارم خیلی شدید مخصوصا وا ژ ن انگار میخواد ممفجر بشه اینم بگم که هفته ای ۱آمپول پرولوتون میزنم و از اول بارداری تا ۱ماه قبل شیاف سیکلوژست استفاده میکردم و ۲هفته پیش سونو دادم بچه بریچ بود علت این دردا چیه موقع نشستن خوابیدن پهلو به پهلو شدن راه رفتن کلا در هر حالتی خیلی درد اونجا زیاده اینم بگم که خونریزی و لکه بینی نداشتم تا حالا و طول سرویکس تو هفته ۲۸ ۳۲ بود

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

ممکنه از علایم زایمان زودرس باشه لطفا جواب بدین؟

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طبیعه منم داشتم انقدر که پاهامو نمیتونستم روهم بزارم۷

تو هفته چند داشتی؟؟ چی کار کردی؟

عزیزم من سر دخترم هفته های ۳۰اینجوری بودم.جفت خیلی پایین بود براهمین این دردارو داشتم دکترم بهم گفت ب پشت بخوا پاهاتو اروم بده بالاتر از بدنت.وخیلی اهسته اززیر شکم ب سمت بالا بکش.همین کارو میکردم خوب بودم تااخر بارداریم

خدایا شکرت بابت سلامتی کنجدی ک تودلم دارم...☺😊
منم همه اینها رو با هم تجربه کردم  شیاف و آمپول و درد هایی که توضیح دادی

زایمانت سر موغد خودش بود؟به منشی دکتر اس دادم گفته برم پیش یه دکتری چون دکتر خودم آبان تو شهر خودم نیست گفت از علایم زایمان زودرس شاید بچه اومده تو لگن این درسته به نظرت؟؟

عزیزم من سر دخترم هفته های ۳۰اینجوری بودم.جفت خیلی پایین بود براهمین این دردارو داشتم دکترم بهم گفت ...

من دخترم در هفته ۲روز هست شهر خودم به منشیش گفتم گفت فردا برم پیش یه دکتر دیگه گفت شاید علایم زایمان زودرس باشه پشت و پهلوهام هم خیلی درد میکنه

زایمانت سر موغد خودش بود؟به منشی دکتر اس دادم گفته برم پیش یه دکتری چون دکتر خودم آبان تو شهر خودم ن ...

38 هفته و چهار روز زایمان کردم 

شما پیگیری کن حتما 

ایشالله که چیزی نیست 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 
من دخترم در هفته ۲روز هست شهر خودم به منشیش گفتم گفت فردا برم پیش یه دکتر دیگه گفت شاید علایم زایمان ...

حتما فردا ی دکتر برو خواهر.

خدایا شکرت بابت سلامتی کنجدی ک تودلم دارم...☺😊
حالا یک سر بیمارستان هم بری میفهمن ... فقط یک دککتر ببرو مطمین بشی

علایم زایمان زودرس چیا هست میدونی؟

2706