1147
648
عنوان

خوشگلا اگه شما جای من بودید میخریدید یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 60 پست
خب نکتش همینه ک از هرجا و هرجنس ک باشه .. وگرنه دویست سرتا پا نمیشه نهایتش ی مانتو یا ی کفش .. سبک ز ...

والا من به برند اصلا توجه نمیکنم چی هس

کاش میشد بازم تو خیابون دستم و بگیری فشار بدی کاش میشد بازم مثل اون روزا وقتی داشتم کار میکردم میومدی کمکم میکردی بعد میخندیدی و میگفتی میبینی چقدر میخامت کاش بازم مثل اون وقتا تو اوج دعوا وقتی داشتی با حرص سرم داد میکشیدی یهو بغلم میکردی اشکم و پاک میکردی و میگفتی بسه دیگه طاقت کریه ها تو ندارم کاش بازم مثل اون وقتا یهو بهم میگفتی بریم بیرون یه کم حالت عوض میشه یادته اولین ولنتاینمون رفتیم بیرون باهم قهر بودیم ولی رفتیم بیرون یادته چه برفی میومد یادته چطور دستمو گرفته بودی یادته اولین باری بود که بهم گل هدیه دادی اولین باری بود که برام خرس خریدی و من اون لحظه چقدر کیف کردم که شوهری مثل تو دارم الانم باز ولنتاین نزدیکه ینی میشه بهم بگی بریم بیرون میشه بهم بگی دوست دارم برام خرس بخری من خر کیف بشم ینی میشه بازم برگردی زنگ بزنی من دلم تنگ شده برای اون مسخره بازیات دلم تنگ شده برای خونمون کاش میشد برگردی😢😢😢😢
شکل این بود البته زنونه ها بعدشم من سیصد و پنجاه برا کفش بدم چهار پنج سال میپوشمش دیر ...

عزیزم اگه خوشت اومده بخر مگه قراره دیگران بپوشن کفشی ک میخری خودت باید راحت باشی باهاش .و خوشت بیاد فقط فقط نظر خودت مهمه 

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1157
کفش خوب گرونه چرااینجااگه یکی چیز گرون بخره تعجبی براشون مگه سطح درامد زندگی وتوقع وپوشش همه دریه حد ...

۳۵۰ خوبه خب من ۶۰۰ هم دیدم که خریدن 

ولی خب خودم تا حالا بیشار از ۷۰ به کفش پول ندادم

کاش میشد بازم تو خیابون دستم و بگیری فشار بدی کاش میشد بازم مثل اون روزا وقتی داشتم کار میکردم میومدی کمکم میکردی بعد میخندیدی و میگفتی میبینی چقدر میخامت کاش بازم مثل اون وقتا تو اوج دعوا وقتی داشتی با حرص سرم داد میکشیدی یهو بغلم میکردی اشکم و پاک میکردی و میگفتی بسه دیگه طاقت کریه ها تو ندارم کاش بازم مثل اون وقتا یهو بهم میگفتی بریم بیرون یه کم حالت عوض میشه یادته اولین ولنتاینمون رفتیم بیرون باهم قهر بودیم ولی رفتیم بیرون یادته چه برفی میومد یادته چطور دستمو گرفته بودی یادته اولین باری بود که بهم گل هدیه دادی اولین باری بود که برام خرس خریدی و من اون لحظه چقدر کیف کردم که شوهری مثل تو دارم الانم باز ولنتاین نزدیکه ینی میشه بهم بگی بریم بیرون میشه بهم بگی دوست دارم برام خرس بخری من خر کیف بشم ینی میشه بازم برگردی زنگ بزنی من دلم تنگ شده برای اون مسخره بازیات دلم تنگ شده برای خونمون کاش میشد برگردی😢😢😢😢
1125
۳۵۰ خوبه خب من ۶۰۰ هم دیدم که خریدن  ولی خب خودم تا حالا بیشار از ۷۰ به کفش پول ندادم

درسته عزیزم همه قیمتی لباس وکفش هس ولی دلیل نداره همه یه قیمت بپوشن یااگه کسی ندیده بگه الکی میگه یاوجودنداره کفش چند ملیونی هم وجودداره یه سربه مغازه های برند بزنین

پول ریملش اندازه پول کل خرید من میشه 😁

بعد من میگم خب چقدر من بدبختم که نمیتونم این طور خرج کنم مردم یهو ۱۳۰ میدن ریمل

آخه این کفش چیه ۳۵۰ تومن ..   اینو که محض شوخی بدون ذره ای  بی احترامی گفتم منظورم اینه ...

خخخخ فکر کردم واقعا کفش مخصوص دارن من نمیدونم۱😁

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
درسته عزیزم همه قیمتی لباس وکفش هس ولی دلیل نداره همه یه قیمت بپوشن یااگه کسی ندیده بگه الکی میگه یا ...

خب معلومه که وحود داره کی گفته نیس 

اینکه ما نمیخریم مگه وحود نداره 

1103
به این شبیه تره

خیلی خوشکله😍 

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢

عزیزم من خوشم اومد خیلی هم قشنگه

زیبایی به سادگیه اتفاقاً

کفش هم که کلاً خیلیییی گرون شده، من نمیدونم بقیه چرا تعجب میکنن؟

اگه جنسش خوبه و خراب نمیشه بخر تو دلت نمونه...

عزیزم من خوشم اومد خیلی هم قشنگه زیبایی به سادگیه اتفاقاً کفش هم که کلاً خیلیییی گرون شده، من نمید ...

خیلی کفش اولی زیبا بود😍

همچین میگن ساده ست خب کفشه دیگه مگه پرده ست گل منگلی باشه.واقعن عکس اول خیلی قشنگتر از دومی بود😐

کاربرِ myminion سابق که به سختی دوباره عضو شده و به نی نی یار قول داده دختر خوبی باشه  
1170