2703
2553
عنوان

تا حالا شدن قصد کشتن یکی از افراد خانواده همسرتونو داشته باشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 70 پست
دقیقا منم چون نمیتونم باهاشون دهن به دهن بشم کینه میشه همش دوست دارم بمیرن

ول کن همش بگو به لاستیکی پسرم

خواهرم فکرای منفی رو از خودت دور کن

گر این جمله را هی با خودت تکرار کنی ملکه ذهنت میشه ویه وقت دیدی به راحتی یه بلایی سر یکدومشون آوردی

فکر میکنی جنون چطور اتفاق میافته؟

تر خدا عمچی جملاتی را اصلا به زبون نیارید

ول کن همش بگو به لاستیکی پسرم خواهرم فکرای منفی رو از خودت دور کن گر این جمله را هی با خودت تکرار ...

بخدا خودمم نمیخوام اینطور باشم اما دیگه متنفر شدم ازشون متنفر

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره میدونم عزیزم بخدا پنج سال پیش قصد کردم خودمو بکشم اما وقتی بردنم بیمارستان دیدم همه خوشحال بودن& ...

عزیزدلم ❤️

اونا بیمارن تو خودکشی میکنی. راهی نداری جز اینک خودتو قوی کنی. حتما به مشاوره فکر کن. من خیلی از مساءل ام اینجوری حل و فصل کردم. ی جاهایی آدم دیگه نمیدونه باید چکار کنه و درمونده میشه. درکت میکنم خواهر گلم 

عزیزدلم ❤️ اونا بیمارن تو خودکشی میکنی. راهی نداری جز اینک خودتو قوی کنی. حتما به مشاوره فکر کن. من ...

مرسی عزیزم از همدردیت 

چشم در اولین فرصت میرم سراغ مشاور

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2720
یه آدم احساسی بودم  لعنت بهش که منو اینجوری کرد 😞😖

درکت میکنم عزیزم چون منم همینطوری شدم

2714
مرسی عزیزم از همدردیت  چشم در اولین فرصت میرم سراغ مشاور

یه راهکار بهت میدم 

شما وقتی میری تو طویله گوسفند ها صبح تا شب هم بهشون حرف بزنی فقط میگن بعع

انتظار نداری جوابتو بدن درسته؟ 

این نوع ادم ها هم گوسفند هستن وقتی بهت تیکه میندازن اذیتت می کنندگوسفند تصورشون کن که دارندبع بع میکنن و شلنگ تخته میندازن

اندازه یک گوسفند انتظار فهم داشته باش ازشون

یه مدت اینکارو کن ببین چقدر اروم میشی

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم
یه راهکار بهت میدم  شما وقتی میری تو طویله گوسفند ها صبح تا شب هم بهشون حرف بزنی فقط میگن بعع ...

آره فکر خوبیه حتما امتحان میکنم

نمیشه بخدا دیگه بعد پنج سال آرامش ندارم بخدا خسته شدم

سلام به نظرم باهاش قطع رابطه بکن یا شاید داری قضاوت میکنی ، یه روزی جلوی خودش با شوخی بهش بگو یا باهاش جرعت حقیقت بازی کن بگو:(تو ازم حسودی میکنی ، پشت سرم حرف میزنی)