2726
عنوان

تا حالا شدن قصد کشتن یکی از افراد خانواده همسرتونو داشته باشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 70 پست
خب راه و چاره را پیدا کنید تا دست از سرتون بردارن

چطوری ؟ به نظر شما چیکار کنم؟ دیگه مغزم نمیکشه. هر محبتی میکنم آخر محکوم میشم و بد برداشت میشه

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارحمتشون کنه. خوبه اگر رابطه نداشته باشی اما مادر من بدجور جلو همه کنفش کرد.جاریم یه تیکه پروند رو ...

مامانت گریه رو دم حجله کشته😂

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
چرا ؟ چیکار می کنه؟ اگه دوست داشتی بگو

مزخرفترین و بیشعورترین ادم روی کره زمینه. لعنت خدا بهش... نمیمیرن هم  راحت شیم 

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
2728
مادرشوهرم چون شوهرم رو پر میکنه اونم میاد خونه بی محلی میکنه

ای خدا

آخه چرا این کارو میکنن چرا زندگی بچه شون براشون مهم نیست

این حرفها چیه می‌زنید خانما 

والا زشته اصلا از هرلحاظ انسانی دینی عقلی هرجور بخوایی نگاه کنی این حرفها و رفتارها حتی به شوخی‌ش هم زشته. من خودم همین الان ک دارم اینا رو تایپ میکنم از دست زنداداشم و دوتا خواهر شوهرام دلم خونه. اینقدر دل شکسته ام ک فقط دارم کلنجار میرم ک آروم شم. اما تنها ب این فکر میکنم منم خدایی دارم. سپردمشون به خود خدا -ماها یه مدت کوتاهه بندگی میکنیم خدا بی نهایت مدته ک داره خدایی میکنه. اگه واقعا تااین حد زندگی شخصیتون و درگیر میکنن جاری یا هرکسی دیگه با مشاوره صحبت کنید ک بهتون راهکار بده ک بتونید شر و ضرر شو دفع کنید. 

چطوری ؟ به نظر شما چیکار کنم؟ دیگه مغزم نمیکشه. هر محبتی میکنم آخر محکوم میشم و بد برداشت میشه

محبت

پسر هستم...گاهی برای تبادل و گرفتن جواب برخی سوالات اینجا مراجعه میکنم.
😁من به فکر اینم ابگرم کن رو دس کاری کنم 😂

واقعا ریاست میگیا به ذهنم نرسیده بود😂

مزخرفترین و بیشعورترین ادم روی کره زمینه. لعنت خدا بهش... نمیمیرن هم  راحت شیم

آره بخدا بیشتر از ما عمر میکنن

این حرفها چیه می‌زنید خانما  والا زشته اصلا از هرلحاظ انسانی دینی عقلی هرجور بخوایی نگاه کنی ا ...

ما بریم مشاوره به نظرت رفتار اونا با ما عوض میشه؟

ببین چیکار کردن به جنون رسیده کارم

مادرشوهر منو داشتی چه میکردی

خواهر شوهرامو داشتی چه میکردی

مال من واقعا عوضین ولی من خیلی با ارزش تر وبا شخصیت تر از اینم که بخوام باهاشون دهن به دهن بشم

محبت

محبت به کسی که ببینه! نه کسی که پنج ساله دارم همه جوره بهش محبت میکنم بازم پشت من دسیسه میکنه 

خانواده همسر من کلا چشم و رو ندارن هرکاری هم میکنی میگن وظیفه بوده به چشم محبت نمیبینن

مادرشوهر منو داشتی چه میکردی خواهر شوهرامو داشتی چه میکردی مال من واقعا عوضین ولی من خیلی با ارزش ...

دقیقا منم چون نمیتونم باهاشون دهن به دهن بشم کینه میشه همش دوست دارم بمیرن

ما بریم مشاوره به نظرت رفتار اونا با ما عوض میشه؟

مشاوره راهکارهایی میده ک شما رفتارتون و جوری تغییر میدی که بعد اونا هم رفتارشون تغییر میکنه. اونا درسشو خوندن اطلاعات دارن راهکار بلدن 

ضرر که نداره آدم چن جلسه میره بهتر از این  افکار خطرناکه عزیز دلم. اصلا ذهنتو خراب نکن اینا افکار شیطانی هست. مگه قراره تاابد تواین دنیا بمونیم 

مشاوره راهکارهایی میده ک شما رفتارتون و جوری تغییر میدی که بعد اونا هم رفتارشون تغییر میکنه. اونا در ...

آره میدونم عزیزم بخدا پنج سال پیش قصد کردم خودمو بکشم اما وقتی بردنم بیمارستان دیدم همه خوشحال بودن 

هی به خودم سعی میکنم آرامش بدم اما هر کاری میکنم هر کاری بازم پشتم به شوهرم حرف میزنن بازم جاریم منو مادر شوهرمو به جون هم میندازه بازم دو بهم زنی میکنه چقدر بگم خدا جوابشو بده چقدر بگم

2706