2726
عنوان

تا حالا شدن قصد کشتن یکی از افراد خانواده همسرتونو داشته باشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دغدغه شما خانم ها فقط

دیگه وقتی صبح تا شب یه سره باهامون درگیر میشن دغدغه میشه دیگه

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2728
دیگه وقتی صبح تا شب یه سره باهامون درگیر میشن دغدغه میشه دیگه

خب راه و چاره را پیدا کنید تا دست از سرتون بردارن

پسر هستم...گاهی برای تبادل و گرفتن جواب برخی سوالات اینجا مراجعه میکنم.
چون یه لاشیه هرزه س  روز و شب به مرگش به انتقام ازش به خاک و خون کشیدنش دارم فکرمیکنم

چه خطرناکی ....😊

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
من اگه جرات داشتم خودمو میکشتم و راحت میشدم اول دلم برا بابا ومامانم میسوزه بعد هم برا بچه هام

من سعی کردم چند سال پیش این کارو بکنم اما دیدم خوشحالتر میشن چرا من بمیرم اونا بمیرن خبرشون

اون کسایی که اونی که میخواموپرمیکنن بدمنوبهش میگن خیلی پستن خیلی فقط میخوام خداجوابشونوبده چون بدجور ...

عزیزم درکت میکنم تو همچین موقعیتی بودم

دوساله دارم فکر میکنم چطور خونشونو اتیش بزنم همه هم تو اتیش بسوزن

من به این فکر میکنم که بخاریشونو دستکاری کنم بمیرن. پس تو هم مثل منی!

نه!!!!!!!!!!! مگه روانیم یکیو بخوام بکشم مگه خونواده شوهرم سوسکن با مگس کش بزنم تو سرشون بمیرن خو ...

ببین چیکار کردن به جنون رسیده کارم

2706