2726
عنوان

تا حالا شدن قصد کشتن یکی از افراد خانواده همسرتونو داشته باشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار خواهرشوهرم جلو شوهرم و بقیه خانواده داشت به دخترش میگفت درس بخون که مثل فلانی کلفت نشی تا ...

همونجا باید دهنشو جر میدادی😂

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2728

من مه دوس دارم زنده باشن سالم باشن موفقیت های من و شوهرم ببینن و بترکن . اکر واقعا حسودن  و حسم درسته  ولی اکر حسود نیستن خو ببینن و خوشحال بشن الکی

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
بی محلی بهترین جوابه بهش 

هرچی بی محلی میکنم بدتر میکنه پنج سال بی محلی کردم آدم نمیشه 

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
من اصلا حاضر نیستم به هیچ قیمتی از همچین رویایی دست بردارم😂

اخه شیش نفر خیلی زیاده.طفلک شوهرم ممکنه نتونه هضمش کنه🤭🤭

به مرحله ایی از عزت نفس رسیدم که اگه کسی تو دو صفحه اول قطره چکونی تایپ کنه.یا خوب توضیح نده تاپیکو ترک کنم.هرچقدم عنوانش یا دو سه خط اولش جنجالی باشه😎😎😎😎😎
دقیقا جاری منم ایطور بود داشت عروسیمونو دیگه میزد بهم.مامانم حالشو گرفت و بهش گفت اجازه نداری با دخت ...

کاش منم مادر داشتم.....

2706