2726

سلام بچه ها

میخوام بدونم تا حالا شده از دست کارهای خانواده همسرتون به جنون برسید و قصد کشتنش رو داشته باشید ؟ اگه شده بگید کدوم از افراد خانواده و به چه دلیل؟!

من خودم اینقدر که از روز اول جاریم حسادت کرده و با حسادت هاش شر درست کرده و باعث شده تمام روزهای خوب زندگیم خراب بشه و همه رو هر وقت دلش بخواد خیلی راحت نسبت به من بدبین میکنه یه وقت هایی دوست دارم با دستام خفه ش کنم به خدا😢 دیونه شدم هر چی محبت میکنم بهش رام نمیشه

حالا شما بگید.....

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ارااااااام باش فرزندم ارام باش

نمیشه بخدا دیگه بعد پنج سال آرامش ندارم بخدا خسته شدم

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

من همیشه تو رویاهام یه ماشین میبینم که شیش نفر ازشون توش نشسته و ناگهان میره ته دره

بعدش یادم میاد که شوهرم چقد دوسشون داره و چقد داغون میشه

رویامو بیخیال میشم.

چون زندگیمو داغون کردن

به مرحله ایی از عزت نفس رسیدم که اگه کسی تو دو صفحه اول قطره چکونی تایپ کنه.یا خوب توضیح نده تاپیکو ترک کنم.هرچقدم عنوانش یا دو سه خط اولش جنجالی باشه😎😎😎😎😎

من یه بار خواهرشوهرم جلو شوهرم و بقیه خانواده داشت به دخترش میگفت درس بخون که مثل فلانی کلفت نشی تا اخر عمرش کلفت میمونه ..من شنیدم تو راهرو بودم  واقعا می خاستم یه بلایی سرش بیارم 

تو ذهنم هزار بار سر مادر شوهرمو کوبیدم به دیوار مغزش پاشیده شده. هزار بار با خودم مرور کردم.

ای خدا اینکه جزو رویاهای منه😂

من همیشه تو رویاهام یه ماشین میبینم که شیش نفر ازشون توش نشسته و ناگهان میره ته دره بعدش یادم میاد ...

من اصلا حاضر نیستم به هیچ قیمتی از همچین رویایی دست بردارم😂

2706