1265
1273
عنوان

تا حالا شدن قصد کشتن یکی از افراد خانواده همسرتونو داشته باشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 69 پست
اون کسایی که اونی که میخواموپرمیکنن بدمنوبهش میگن خیلی پستن خیلی فقط میخوام خداجوابشونوبده چون بدجور ...

عزیزم درکت میکنم تو همچین موقعیتی بودم

مرد بودن به گریه نکردن نیست؛ به گریه ننداختنه!😢
دوساله دارم فکر میکنم چطور خونشونو اتیش بزنم همه هم تو اتیش بسوزن

من به این فکر میکنم که بخاریشونو دستکاری کنم بمیرن. پس تو هم مثل منی!

نه!!!!!!!!!!! مگه روانیم یکیو بخوام بکشم مگه خونواده شوهرم سوسکن با مگس کش بزنم تو سرشون بمیرن خو ...

ببین چیکار کردن به جنون رسیده کارم

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258
خب راه و چاره را پیدا کنید تا دست از سرتون بردارن

چطوری ؟ به نظر شما چیکار کنم؟ دیگه مغزم نمیکشه. هر محبتی میکنم آخر محکوم میشم و بد برداشت میشه

خدارحمتشون کنه. خوبه اگر رابطه نداشته باشی اما مادر من بدجور جلو همه کنفش کرد.جاریم یه تیکه پروند رو ...

مامانت گریه رو دم حجله کشته😂

چرا ؟ چیکار می کنه؟ اگه دوست داشتی بگو

مزخرفترین و بیشعورترین ادم روی کره زمینه. لعنت خدا بهش... نمیمیرن هم  راحت شیم 

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
مادرشوهرم چون شوهرم رو پر میکنه اونم میاد خونه بی محلی میکنه

ای خدا

آخه چرا این کارو میکنن چرا زندگی بچه شون براشون مهم نیست

1221

این حرفها چیه می‌زنید خانما 

والا زشته اصلا از هرلحاظ انسانی دینی عقلی هرجور بخوایی نگاه کنی این حرفها و رفتارها حتی به شوخی‌ش هم زشته. من خودم همین الان ک دارم اینا رو تایپ میکنم از دست زنداداشم و دوتا خواهر شوهرام دلم خونه. اینقدر دل شکسته ام ک فقط دارم کلنجار میرم ک آروم شم. اما تنها ب این فکر میکنم منم خدایی دارم. سپردمشون به خود خدا -ماها یه مدت کوتاهه بندگی میکنیم خدا بی نهایت مدته ک داره خدایی میکنه. اگه واقعا تااین حد زندگی شخصیتون و درگیر میکنن جاری یا هرکسی دیگه با مشاوره صحبت کنید ک بهتون راهکار بده ک بتونید شر و ضرر شو دفع کنید. 

چطوری ؟ به نظر شما چیکار کنم؟ دیگه مغزم نمیکشه. هر محبتی میکنم آخر محکوم میشم و بد برداشت میشه

محبت

پسر هستم...گاهی برای تبادل و گرفتن جواب برخی سوالات اینجا مراجعه میکنم.
این حرفها چیه می‌زنید خانما  والا زشته اصلا از هرلحاظ انسانی دینی عقلی هرجور بخوایی نگاه کنی ا ...

ما بریم مشاوره به نظرت رفتار اونا با ما عوض میشه؟

1226
ببین چیکار کردن به جنون رسیده کارم

مادرشوهر منو داشتی چه میکردی

خواهر شوهرامو داشتی چه میکردی

مال من واقعا عوضین ولی من خیلی با ارزش تر وبا شخصیت تر از اینم که بخوام باهاشون دهن به دهن بشم

محبت

محبت به کسی که ببینه! نه کسی که پنج ساله دارم همه جوره بهش محبت میکنم بازم پشت من دسیسه میکنه 

خانواده همسر من کلا چشم و رو ندارن هرکاری هم میکنی میگن وظیفه بوده به چشم محبت نمیبینن

مادرشوهر منو داشتی چه میکردی خواهر شوهرامو داشتی چه میکردی مال من واقعا عوضین ولی من خیلی با ارزش ...

دقیقا منم چون نمیتونم باهاشون دهن به دهن بشم کینه میشه همش دوست دارم بمیرن

ما بریم مشاوره به نظرت رفتار اونا با ما عوض میشه؟

مشاوره راهکارهایی میده ک شما رفتارتون و جوری تغییر میدی که بعد اونا هم رفتارشون تغییر میکنه. اونا درسشو خوندن اطلاعات دارن راهکار بلدن 

ضرر که نداره آدم چن جلسه میره بهتر از این  افکار خطرناکه عزیز دلم. اصلا ذهنتو خراب نکن اینا افکار شیطانی هست. مگه قراره تاابد تواین دنیا بمونیم 

مشاوره راهکارهایی میده ک شما رفتارتون و جوری تغییر میدی که بعد اونا هم رفتارشون تغییر میکنه. اونا در ...

آره میدونم عزیزم بخدا پنج سال پیش قصد کردم خودمو بکشم اما وقتی بردنم بیمارستان دیدم همه خوشحال بودن 

هی به خودم سعی میکنم آرامش بدم اما هر کاری میکنم هر کاری بازم پشتم به شوهرم حرف میزنن بازم جاریم منو مادر شوهرمو به جون هم میندازه بازم دو بهم زنی میکنه چقدر بگم خدا جوابشو بده چقدر بگم

1220