2703
2553
عنوان

سيسموني

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 39 پست

عزیزم‌ ما خودمون خریدیم  ۱۰ تومن مامانمینا پیشمون داشتم مامانم گفت اون و پس نده سیسمونی بخر ولی ما پولشون و پس دادیم چیزای واجب بخر من گعواره خریدم افتاده گوشه اتاق اصلا نخوابید توش کمد لباس خریدم که خوبه یه دکوریم خریدم به نظرم واجب نیست کریر خریدم و کالاسکه ببک آلمان ۴ تومن اصلا استفاده نکردم دخترم اصلا تو کریر آروم نمیگیره و کالاسکه که گذاشتم بعد از عید استفاده کنم اتاقش و کاغذ دیواری کردم به یه مرده خوشگل رنگ فیروزه ای سفید خیلی رویایی شده اتاقش ❤

ما همچی خودمون خریدیم... بجز سرویس خواب که میخوام ۲ سالگی بخرم...  به خانواده شوهرم گفتم ...

افرين

سرويس خواب نگرفتي يعني نوزاد رو پيش خودت مي خوابوندي؟ خطرناك نيست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من احساس مي كنم وقتي ديگران براي ادم خصوصا تو قضيه جهيزيه و سيسموني يه كاري مي كنن خيلي به خودشون اج ...

ولی آدم با خانواده خودش اینطور نیس من خانوادم برام همچی گرفتن همه ام به انتخاب خودم 

من احساس مي كنم وقتي ديگران براي ادم خصوصا تو قضيه جهيزيه و سيسموني يه كاري مي كنن خيلي به خودشون اج ...

اتفاقا انتخابای مامانمو دوس دارم بحث این نیس چون سیسمونی رو خریدن الان به خودشون تو‌وسایلایی که میخریم دخالت نمیدن اگه نظر بخوایم اونوقت نظر میدن من درکل دوس ندارم وقتی بچه ی ما هست اونا خرج‌کنن

البته از یه طرفم بهشون باید حق داد عاشق نوه شونن دوس دارن همه چی بخرن چون من که الان دختر دارم میفهمم احساسشونو منم وقتی ان شاالله دخترم ازدواج کرد دوس دارم براش تو همه چی سنگ تموم بزارم

2456
افرين سرويس خواب نگرفتي يعني نوزاد رو پيش خودت مي خوابوندي؟ خطرناك نيست؟

هنوز بدنیا نیامده...انشالله ماه دیگ میاد😍

گهواره گرفتم که بزارمش کنارخودم ,تا ۲سالگی هم میشه استفاده کرد 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

سلام عزيزم 

من فرزند اولم پدر و مادرم برام خريدن ولي فرزندم ٦ روزگي فوت شد .من و همسرم بعد از ٦ ماه سرويس خواب و سرويس كالسكه و مقداري از لباس ها و اسباب بازي ها رو بخشيديم به كساني كه نياز داشتند.

بعد از ٣ سال تصميم گرفتيم بچه دار شيم ولي اينبار همسرم اجازه نداد خانوادم سيسموني بخرن و خودش خريد و بازم همه چيز خريد حتي تاب برقي و صندلي ماشين و ....

البته خانوادم هم به عنوان كادو برام چيزايي خريدن.

عزیزم‌ ما خودمون خریدیم  ۱۰ تومن مامانمینا پیشمون داشتم مامانم گفت اون و پس نده سیسمونی بخر ولی ...

خدا حفظش كنه

كلا جاي كمي هم دارم، اون اتاقي كه قرار بشه اتاق ني ني درواقع اتاق مطالعمونه، كتابخونه و ميز تحرير داخلش هست، كه نمي دونم چيكار كنم وقتي ني ني بياد

قرار بود بريم خونه بزرگتر كه وضع دلار اينجوري شد

منم احتمالا خودم بخرم، نهايتش طلاهامو ميفروشم به كسي هم رو نمي زنم اينجوري

سلام عزيزم  من فرزند اولم پدر و مادرم برام خريدن ولي فرزندم ٦ روزگي فوت شد .من و همسرم بع ...

عزيزم خيلي متاسفم براي اون اتفاق🙁

ه كار خوبي كرديد بخشيديد

خدا براتون نگه داره

2714
خدا حفظش كنه كلا جاي كمي هم دارم، اون اتاقي كه قرار بشه اتاق ني ني درواقع اتاق مطالعمونه، كتابخونه ...

اصلا چیزای الکی نخر من پشیمونم الکی پول دادم ولی خداروشکر من ادم عجولیم انقد به همسرم گیر دادم زود بریم خرید خریدامون که تموم شد دلار گرون شد من سرویس خوابشو خریدم ۲ تومن الان‌کمتر از ۵ یا ۶ نیست کلا فک کنم ۱۵ تومن خرج شد الان عکس اتاقش و میزارم 

اتفاقا انتخابای مامانمو دوس دارم بحث این نیس چون سیسمونی رو خریدن الان به خودشون تو‌وسایلایی که میخر ...

خدا حفظشون كنه براتون

من يكم وضعيتم فرق مي كنه، خانواده من خانواده واقعي من نيستن منو بزرگ كردن، واقعيت اينه كه بيشتر از اين نمي خوام زير دينشون باشم و فشار بيارم😊

اصلا چیزای الکی نخر من پشیمونم الکی پول دادم ولی خداروشکر من ادم عجولیم انقد به همسرم گیر دادم زود ب ...

چه كار خوبي كرديد، هرچند تو اين مملكت چيزي قابل پيش بيني نيست

اره بذار عزيزم مرسي😍

2706