2726
عنوان

سيسموني

401 بازدید | 39 پست

هزينه سيسموني شما رو كي تقبل كرد؟

چيا خريدين؟

من چون جهيزيه ام رو خودم خريدم خيلي دوست دارم سيسموني هم خودم بگيرم البته الان باردار نيستم چند ماه ديگه مي خوام اقدام كنم

ولي فكرم درگير اين مسائل هم هست

اون موقع كه جهيزيه خريدم كار مي كردم الان بيكارم، از طرفي دلم هيچ وقت نخواسته زير دين خانوادم باشم بنا به دلايلي

به شوهرم هم هنوز نگفتم اين قضيه رو

شماها چيكار كرديد؟

همه چي خريديد؟

چيا واقعا لازمه و استفاده ميشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من جهیزیه م رو خودم خریدم سیسمونی رو هم خودم خریدم ، وسایل ضروری خریدم مثلا تخت و کمد نگرفتم گهواره خریدم الان که یک سالشه میخام سرویس خواب بخرم براش

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

کمد لباس واجبه  اگه اهل بیرون رفتنی  کالسکه و کریر  

و پتو و تشک و قنداق فرنگی  و لباس و شیشه شیر و پستونک  و یکی دوبسته پوشک   برا اولش خوبه 

اسباب بازی و  تخت  و کمد اساب بازی  و انواع بالشت ها و لباس تا ده سالگی  اینا واجب نیست

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

من کلا خیلی کم خریدم فقط در حد نیاز،اونم به مامانم گفتم شما نمیخاد چیزی بخری اما آخرش یه مقدارشو خرید یه مقدارم خودم خریدم

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

مامان و بابام خریدن

نی نی لای لای و میز غذا و صندلی ماشین نخریدم 

وگرنه تقریبا همه چی خریدم

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
فکر میکنی نظر شوهرت چی باشه؟ از اوناس که از خانواده ها توقع داره یا مستقله؟

نه توقعي نيست اصلا، حتي جاهايي كه تو خريد جهيزيه كم اوردم خودش كمك كرد

اما در مورد اين قضيه تا حالا حرف نزدم روم نميشه

منم راضی نبودم مامانم اینا بخرن ولی خریدن بماند که چقدر حرص میخوردم میگفتم چیز زیاد نخرین ولی آخرش ه ...

من احساس مي كنم وقتي ديگران براي ادم خصوصا تو قضيه جهيزيه و سيسموني يه كاري مي كنن خيلي به خودشون اجازه ميدن تو انتخابات دخالت كنن واسه همين اصلا دوست ندارم اونا بگيرن😕

ما همچی خودمون خریدیم... بجز سرویس خواب که میخوام ۲ سالگی بخرم... 

به خانواده شوهرم گفتم مادرم خریده چون اگ نمیگفتم تااخر عمر تیکه بارم میکردن .... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2706