1177
44
عنوان

سيسموني

353 بازدید | 39 پست

هزينه سيسموني شما رو كي تقبل كرد؟

چيا خريدين؟

من چون جهيزيه ام رو خودم خريدم خيلي دوست دارم سيسموني هم خودم بگيرم البته الان باردار نيستم چند ماه ديگه مي خوام اقدام كنم

ولي فكرم درگير اين مسائل هم هست

اون موقع كه جهيزيه خريدم كار مي كردم الان بيكارم، از طرفي دلم هيچ وقت نخواسته زير دين خانوادم باشم بنا به دلايلي

به شوهرم هم هنوز نگفتم اين قضيه رو

شماها چيكار كرديد؟

همه چي خريديد؟

چيا واقعا لازمه و استفاده ميشه؟

من مامانم اینا میخرن 

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ

من خودم گرفتم اصلا شوهرم کارت عابربانکشو میذاره که هی نگم 

دعامیکنم کارخونه پرایدروورشکست شه😂 پسته ارزون بشه😂اخه پراید هم شدماشین الاغ بهتره 😂نی  نی  سایتی هاراستگوبشن😨چراتوتاپیکامردامیان 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده س انشاءالله نابودبشه چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن 😂 😂 😂 اونهایی که هی میگن یاابرفض اونهایین که سوادندارن نمیدونن یاابوالفضل خودش کتابیه برای حاجات متاسفم جوگیرای بیسواد 

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

من جهیزیه م رو خودم خریدم سیسمونی رو هم خودم خریدم ، وسایل ضروری خریدم مثلا تخت و کمد نگرفتم گهواره خریدم الان که یک سالشه میخام سرویس خواب بخرم براش

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
1156

کمد لباس واجبه  اگه اهل بیرون رفتنی  کالسکه و کریر  

و پتو و تشک و قنداق فرنگی  و لباس و شیشه شیر و پستونک  و یکی دوبسته پوشک   برا اولش خوبه 

اسباب بازی و  تخت  و کمد اساب بازی  و انواع بالشت ها و لباس تا ده سالگی  اینا واجب نیست

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

من کلا خیلی کم خریدم فقط در حد نیاز،اونم به مامانم گفتم شما نمیخاد چیزی بخری اما آخرش یه مقدارشو خرید یه مقدارم خودم خریدم

السلام علیک یا امام رضا(ع)۹۷/۱۲/۱۲ عشق من وبابایی بدنیا اومد 

منم راضی نبودم مامانم اینا بخرن ولی خریدن بماند که چقدر حرص میخوردم میگفتم چیز زیاد نخرین ولی آخرش همه چی تموم گذاشتن😣

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت به خیری دخترم صلوات بفرستین«اللهم صل علی محمد و علی آل محمد»      ان شاالله هرچی حاجت دارین برآورده بشه آمین
1194
فکر میکنی نظر شوهرت چی باشه؟ از اوناس که از خانواده ها توقع داره یا مستقله؟

نه توقعي نيست اصلا، حتي جاهايي كه تو خريد جهيزيه كم اوردم خودش كمك كرد

اما در مورد اين قضيه تا حالا حرف نزدم روم نميشه

منم راضی نبودم مامانم اینا بخرن ولی خریدن بماند که چقدر حرص میخوردم میگفتم چیز زیاد نخرین ولی آخرش ه ...

من احساس مي كنم وقتي ديگران براي ادم خصوصا تو قضيه جهيزيه و سيسموني يه كاري مي كنن خيلي به خودشون اجازه ميدن تو انتخابات دخالت كنن واسه همين اصلا دوست ندارم اونا بگيرن😕

ما همچی خودمون خریدیم... بجز سرویس خواب که میخوام ۲ سالگی بخرم... 

به خانواده شوهرم گفتم مادرم خریده چون اگ نمیگفتم تااخر عمر تیکه بارم میکردن .... 

رویاهاتونو  به کسی نگید ...بهشون نشون بدید... 
1167

عزیزم‌ ما خودمون خریدیم  ۱۰ تومن مامانمینا پیشمون داشتم مامانم گفت اون و پس نده سیسمونی بخر ولی ما پولشون و پس دادیم چیزای واجب بخر من گعواره خریدم افتاده گوشه اتاق اصلا نخوابید توش کمد لباس خریدم که خوبه یه دکوریم خریدم به نظرم واجب نیست کریر خریدم و کالاسکه ببک آلمان ۴ تومن اصلا استفاده نکردم دخترم اصلا تو کریر آروم نمیگیره و کالاسکه که گذاشتم بعد از عید استفاده کنم اتاقش و کاغذ دیواری کردم به یه مرده خوشگل رنگ فیروزه ای سفید خیلی رویایی شده اتاقش ❤

ما همچی خودمون خریدیم... بجز سرویس خواب که میخوام ۲ سالگی بخرم...  به خانواده شوهرم گفتم ...

افرين

سرويس خواب نگرفتي يعني نوزاد رو پيش خودت مي خوابوندي؟ خطرناك نيست؟

من احساس مي كنم وقتي ديگران براي ادم خصوصا تو قضيه جهيزيه و سيسموني يه كاري مي كنن خيلي به خودشون اج ...

ولی آدم با خانواده خودش اینطور نیس من خانوادم برام همچی گرفتن همه ام به انتخاب خودم 

من احساس مي كنم وقتي ديگران براي ادم خصوصا تو قضيه جهيزيه و سيسموني يه كاري مي كنن خيلي به خودشون اج ...

اتفاقا انتخابای مامانمو دوس دارم بحث این نیس چون سیسمونی رو خریدن الان به خودشون تو‌وسایلایی که میخریم دخالت نمیدن اگه نظر بخوایم اونوقت نظر میدن من درکل دوس ندارم وقتی بچه ی ما هست اونا خرج‌کنن

البته از یه طرفم بهشون باید حق داد عاشق نوه شونن دوس دارن همه چی بخرن چون من که الان دختر دارم میفهمم احساسشونو منم وقتی ان شاالله دخترم ازدواج کرد دوس دارم براش تو همه چی سنگ تموم بزارم

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت به خیری دخترم صلوات بفرستین«اللهم صل علی محمد و علی آل محمد»      ان شاالله هرچی حاجت دارین برآورده بشه آمین
افرين سرويس خواب نگرفتي يعني نوزاد رو پيش خودت مي خوابوندي؟ خطرناك نيست؟

هنوز بدنیا نیامده...انشالله ماه دیگ میاد😍

گهواره گرفتم که بزارمش کنارخودم ,تا ۲سالگی هم میشه استفاده کرد 

رویاهاتونو  به کسی نگید ...بهشون نشون بدید... 
1178