2410
2553
عنوان

دورهمی دوستان عقدی😍همه بیاین عشقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3256 بازدید | 369 پست
اها مرسی اخه من انجام دادم سریع کفش خ ابید 😊

من هر ماه استرس دارم😖😂😂😂😂

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

من هم هشت ماهه تو عقدم ان شاالله عید هم عروسی میکنم..خیلی هم دوره عقد رو متنفرم ازش

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا هیچکاری نکردیم حامله شدم😞 اصلا اهل شیطونیم نبودم خیر سرم.الان هیچی منتظرم عید شه برم خونه خود ...

ببخشیدمیپرسم عزیزم باکره ای

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2456
بخدا هیچکاری نکردیم حامله شدم😞 اصلا اهل شیطونیم نبودم خیر سرم.الان هیچی منتظرم عید شه برم خونه خود ...

هیچکاری نکردی حامله شدی 

پس اون بچه از کجا اومده از آسمون....

قسمت بوده دیگه....زودی مامان شدی😉😉😉

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دوساله عقدم ۵ماهه خونشون نرفتم مرگ برعقدطولانی تامام کسیم چیزی نگه که عربده  میزنم وخشتکها میدر ...

من ی چی بگم؟😁 چرا ۵ ماهه نرفتی خواهر؟

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
2714
دوساله عقدم ۵ماهه خونشون نرفتم مرگ برعقدطولانی تامام کسیم چیزی نگه که عربده  میزنم وخشتکها میدر ...

چرا پنج ماهه خونشون نرفتی

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
من هم هشت ماهه تو عقدم ان شاالله عید هم عروسی میکنم..خیلی هم دوره عقد رو متنفرم ازش

شما ک خوبه ۸ ماه،ولی باهم هم عقیده ایم از عقد بیزار شدم

تست وایتکس چجوریه؟

تو یه ظرف یه بار مصرفی حالا هر چی یکم ادرار میکنی بعد اندهزه همون ادرار وایتکس میریزی توش اگه کف کرد سریع خوابید کفش، تست منفیه ولی اگه کفش موند مثبته😅

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706