2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان عقدی😍همه بیاین عشقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3256 بازدید | 369 پست
من ک لوازم برقی هامو کامل گرفتم آخر بهمنم میرم همونجا تهران بقیه رو میگیرم چون خونمون قراره اونجا با ...

خوبه دیگه 😊تو گرونیا خریدی وسایلتو؟؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
دو ماه عقدم.هفته ای دوبار میبینمش بقیش تلفنی،عید خونه خودمونیم.راستی گفتم دو ماه عقدم پنجاه روزه حام ...

یا خداااااا....حالا چیکار میکنی شیطون

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تست وایتکسو انجام دادی چجوری بود کفش بالا موند یا سریع از بین رفت؟؟؟

آره امتحان کردم نه کف کرد.ازبین نرفت کفش.ولی تیر آخرو بی بی چک زد.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2728
دو ماه عقدم.هفته ای دوبار میبینمش بقیش تلفنی،عید خونه خودمونیم.راستی گفتم دو ماه عقدم پنجاه روزه حام ...

همون اول بسم اللا میزاشتین یه کم بگزره بعد بابا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ترس نداره ک😂😂😂  ولی در کل طولانی شدنش خوب نیس☹️

از رابطه ی کامل تو عقد متنفرم اصن فوبیا دارم،شوهرمم رابطه کامل میخواد،شما بعد از چنوقت برا رابطه کامل اقدام کردی؟

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
آره امتحان کردم نه کف کرد.ازبین نرفت کفش.ولی تیر آخرو بی بی چک زد.

اها مرسی اخه من انجام دادم سریع کفش خ ابید 😊

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2738
۱۰ماهه عقدم ۵فروردین عروسیمه

وای چ خوب عقد کم خوبه،انشالله ب سلامتی😍

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
یا خداااااا....حالا چیکار میکنی شیطون

بخدا هیچکاری نکردیم حامله شدم😞

اصلا اهل شیطونیم نبودم خیر سرم.الان هیچی منتظرم عید شه برم خونه خودم😂

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

دوساله عقدم ۵ماهه خونشون نرفتم مرگ برعقدطولانی تامام کسیم چیزی نگه که عربده  میزنم وخشتکها میدرم😠😠😠😠😠😠😠

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2706