2726
عنوان

دورهمی دوستان عقدی😍همه بیاین عشقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3256 بازدید | 369 پست
دو ماه عقدم.هفته ای دوبار میبینمش بقیش تلفنی،عید خونه خودمونیم.راستی گفتم دو ماه عقدم پنجاه روزه حام ...

واقعااااا

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه ۹ ماه،خوش ب حالت پس دعا کن منم زودتر برم از عقد بدم اومده😢

ان شالله عزیزم همه دخترای عقد کرده زودتر برن خونه خودشون😘😘

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
یک سال و ۳ چهار ماه تو عقدم تا تابستون سال بعد تو عقدم.دوست دارم زودتر برم خونه خودم خسته شدم.بحث شد ...

اه منم مث شما از عقد زده شدم دعا کن منم زودتر برم😕

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
2728
بمون بگو😜

عقد نیستم ک  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
ان شالله عزیزم همه دخترای عقد کرده زودتر برن خونه خودشون😘😘

😍😍😍😍

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
ده ماهه عقدم عیدم عروسیمه در ضمن 5 ماهم نامزد بودیم

ای جان عزیزم😍انشالله خوشبخت بشی

واقعا گل گفتی👍👍👍 چجوری؟۶ سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببخشید فضولیه،رابطه کامل نداشتید؟

کامل نه .... 

رَبَنا هَب لَنا مِن اَزْواجِنا و ذُرّیّاتِنا قُرّة اَعْیُن وَجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ اِماما
دو ماه عقدم.هفته ای دوبار میبینمش بقیش تلفنی،عید خونه خودمونیم.راستی گفتم دو ماه عقدم پنجاه روزه حام ...

جدی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟حامله ای؟

واقعنی

خانواده ها میدونن؟! عروسیت کیه 😅

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2706