1110
44
عنوان

دورهمی دوستان عقدی😍همه بیاین عشقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3196 بازدید | 369 پست
دوساله عقدم ۵ماهه خونشون نرفتم مرگ برعقدطولانی تامام کسیم چیزی نگه که عربده  میزنم وخشتکها میدر ...

چرا پنج ماهه خونشون نرفتی

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عـــ💓ـــشق ینی چشــــ👀ـــمات ینی حسی(😍✨)که نگاهِ تو به قلبم داد 💗ای همه دنیـــ🌏ــام اون نگاه تو اخه بد کاری دستم داد🍃💍💎

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

تست وایتکس چجوریه؟

تو یه ظرف یه بار مصرفی حالا هر چی یکم ادرار میکنی بعد اندهزه همون ادرار وایتکس میریزی توش اگه کف کرد سریع خوابید کفش، تست منفیه ولی اگه کفش موند مثبته😅

وقتی که عاشق شی ...قلبت گرفتاره ...اما گرفتاریش جذابیت داره ...  
892
😂🤣🤣🤣

خیلی کار بدیه ها     

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عـــ💓ـــشق ینی چشــــ👀ـــمات ینی حسی(😍✨)که نگاهِ تو به قلبم داد 💗ای همه دنیـــ🌏ــام اون نگاه تو اخه بد کاری دستم داد🍃💍💎
شما ک خوبه ۸ ماه،ولی باهم هم عقیده ایم از عقد بیزار شدم

باور میکنین دوست دارم ساعتها کنارم بشینه برام حرف بزنه اما بهم دست نزنه نمیدونم چمه..کلا عقد رو دوست ندارم

بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
8

۵ماه نامزدی بود ۶ماهه عقدم , ی ۶ یا ۷ماه دیگه عروسی میکنم خیلی دوران سختی داریم چون ما دیر ب دیر همدیگر میبینیم الان ۳ماهه ندیدیم همدیگرو  ,۱۱ساعت باهم فاصله داریم 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر ی هدفه
من هر ماه استرس دارم😖😂😂😂😂

منم هر ماه دم داروخونه ایم 😅😅وقتی پری میشم نامزدم میگه دیدی چیزی نبود فقط الکی حرص بخور 

وقتی که عاشق شی ...قلبت گرفتاره ...اما گرفتاریش جذابیت داره ...  
تو یه ظرف یه بار مصرفی حالا هر چی یکم ادرار میکنی بعد اندهزه همون ادرار وایتکس میریزی توش اگه کف کرد ...

وای😐چ تستش استرس اوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
584
گرده افشانی رو باور کردم😞😂

خانم گل آنه شرلی مگه موهاش قرمز نبود🤔🤔🤔🤔

تو انسان باش!نمی خواهد مسلمان باشی ،با خدایت هر روز حرف بزن،شکر گزارش باش با زبان خودت،خدا میفهمت حرفهایت را،نترس خدا بد نیست!حق کسی رانخور،دلی را نشکن،غمگینی را شاد کن،مریضی را مداوا کن،به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن!بخدا خدا همینجاست،در دل تو ،در افکارت!نه در دینت نه در مذهبت نه در نمازت.......
باور میکنین دوست دارم ساعتها کنارم بشینه برام حرف بزنه اما بهم دست نزنه نمیدونم چمه..کلا عقد رو دوست ...

باور میکنی اونم میخواد ساعتها فقط بهت دست بزنه😜😜😜

خوب تا کردی نشد،مچاله کن👍
835