1147
44
عنوان

دورهمی دوستان عقدی😍همه بیاین عشقا

3212 بازدید | 369 پست

بیاید بگید چنوقته تو عقدید و قراره چقدر دیگه تو عقد باشید؟درهفته چنبار پیش همید،تا حالا دعوا کردید؟بیاین کلا خاطراتتونو بگید😊😊😊💃

خوب تا کردی نشد،مچاله کن👍

من شش سال عقذبودم. خيلي بده عقدطولاني خيلي دعواهاپيش ميادوحرمتها شکسته ميشه يکسالونيمه عروسي کردم

اگردوست داريد برام دعاکنيد و ي صلوات بفرستيدخدابهم زودتر ني ني سالم بده ممنون 😘😍

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

من موزمو بردارم برم

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤
من شش سال عقذبودم. خيلي بده عقدطولاني خيلي دعواهاپيش ميادوحرمتها شکسته ميشه يکسالونيمه عروسي کردم

واقعا گل گفتی👍👍👍

چجوری؟۶ سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید فضولیه،رابطه کامل نداشتید؟

1189

۴ساله عقدم فعلا تا تابستونم عقدم😂 

دعوا خداروشکر یکسالی میشه کلا نداریم مگر ب بحث کوچیک ک دوساعته تمومه بالاخره هرچی باشه اخلاق همو دیگه شناختیم 

در هفته هم ۳بار همو میبینیم 😍‌ البته بستگی داره😁

بالاتر از سیاهی رنگ روزگار منه🖤😔
گرونه موز نداریم 😖

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤
1167
خوبه ۹ ماه،خوش ب حالت پس دعا کن منم زودتر برم از عقد بدم اومده😢

ان شالله عزیزم همه دخترای عقد کرده زودتر برن خونه خودشون😘😘

وقتی که عاشق شی ...قلبت گرفتاره ...اما گرفتاریش جذابیت داره ...  
یک سال و ۳ چهار ماه تو عقدم تا تابستون سال بعد تو عقدم.دوست دارم زودتر برم خونه خودم خسته شدم.بحث شد ...

اه منم مث شما از عقد زده شدم دعا کن منم زودتر برم😕

بمون بگو😜

عقد نیستم ک  

1190