2703
2553
عنوان

فکر کنم خیلی بد شد

836 بازدید | 45 پست

آقا من و شوهرم امشب داشتیم با هم یه فیلم ازین ترکیه ای ها نگاه میکردیم ازینا که یه مرد میاد میون رابطه عاشقانه و زن رو برای خودش میکنه بعد وسط فیلم احساساتی شدم همزاد پنداری کردم با زنه زدم زیر گریه بعد هی شوهرم بهم گفت چی شده چی شده به شوهرم گفتم به شوهرم یه حرف بدی زدم 

خیلی بهم ریخت بعد کلی دعوا بهم گفت حاضر شو بریم میخوام تحویل بابات بدمت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چیشد؟😐چی کفتی بهش؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2720
2714

چه حرفی زدید ک ایشون بهم ریختن ؟!

کنترل احساس تونو نداشتید ؟ کنترل کلام تونو  هم نداشتید ؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

آخه فیلم ترکیه ای دیدن داره؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706