1147
44
عنوان

فکر کنم خیلی بد شد

829 بازدید | 45 پست

آقا من و شوهرم امشب داشتیم با هم یه فیلم ازین ترکیه ای ها نگاه میکردیم ازینا که یه مرد میاد میون رابطه عاشقانه و زن رو برای خودش میکنه بعد وسط فیلم احساساتی شدم همزاد پنداری کردم با زنه زدم زیر گریه بعد هی شوهرم بهم گفت چی شده چی شده به شوهرم گفتم به شوهرم یه حرف بدی زدم 

خیلی بهم ریخت بعد کلی دعوا بهم گفت حاضر شو بریم میخوام تحویل بابات بدمت

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

اخه چی گفتی بهش که ناراحت شد

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ
8

چه حرفی زدید ک ایشون بهم ریختن ؟!

کنترل احساس تونو نداشتید ؟ کنترل کلام تونو  هم نداشتید ؟!

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

آخه فیلم ترکیه ای دیدن داره؟!

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                                                                                               راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
گفتم تو نذاشتی منم به عشقم برسم نمیبخشمت بابا جو گرفتم عشق کجا بود آخه😢

چقدر بچه و بی فکری.همسرت حق داره.حرفتو زدی بعد الان میگی من اهل این فیلما نیستم😐

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی و فرج امام عصر عج یه صلوات بفرستین🌼
1179
گفتم تو نذاشتی منم به عشقم برسم نمیبخشمت بابا جو گرفتم عشق کجا بود آخه😢

😐😐😐😐چی بگم اخه من بهت.

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولیه۷۱/۶. وزن فعلی۶۲/۶. وزن هدف ت عید ۵۹. هدف نهایی۵۴
1183