1177
44
عنوان

امروز خود را چگونه گذرانیدید؟

306 بازدید | 26 پست

به نام خدا

من یک عدد مجرد 27 ساله ام (با عرض خجالت) تا 12 ظهر خواب بودم چون هم سرماخوردگی بدی گرفتم هم اینکه انگیزه ی کافی واسه زندگی ندارم 

لطفااااااا ملامتم نکنید تاپیک سرگرمی هست.

هیچ کار مفیدی نکردم

اگر مریض حال نبودم کتاب میخوندم یا اشپزی کم میکردم

محسن دوستت دارم   نگرانم واسم دعا کنید خوش قلب ها .کاش همه چی خوب پیش بره تا همممممممممممیشه

سه روزه فقط کارم زعفران خوردنه😩

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم

تا ساعت ۲ خواب بودم ،پاشودم‌صبحانه خوردم و نماز و قرآن خوندم و تی وی دیدم‌و شام خوردم و الانم‌که در خدمت شمام . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که تا به حال ندیدیمشون

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
چرا؟

که پری بیاد😩

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم
1189
ها؟؟؟؟؟مگه شما گلاره نیستی؟مگه از همسرتون طلاق نگرفته بودین؟    

نه خیر در حال طلاق بودیم که منصرف شدیم حل شد

گرمی زیاد خوردن خودش باعث دیر اومدن پری میشه. و من شنیدم میگن گرمیجات زیادش باعث شل شدن رحم میشه. ن ...

اومد عصر😊

1179
که پری بیاد😩

یک عدد قرص اهن  بخور 

فوووووووووری میشی

اهنت کمه انقدر زعفرون نخور

محسن دوستت دارم   نگرانم واسم دعا کنید خوش قلب ها .کاش همه چی خوب پیش بره تا همممممممممممیشه
اگه میخوای جنین بیفته اصلااااا تاثیر نداره .......

😐فک کنم افتاد الان پریودم توام با درد وحشتناک مثل درد زایمان😖😖😖😖😖😖

یک عدد قرص اهن  بخور  فوووووووووری میشی

عه😕نمیدونستم ولی قبلنا میخوردم پری نمیشدم

منم هم سن شما هستم صبح صبحانه خوردم تنهایی بعد همسرم کباب منقلی درست کرد خوردیم با بچه ها ساعت ۳ رفت سرکار منم با بچه هام تنهام گفت بیا بریم بیرون گفتم سرد بچه ها سرما میخورن اونم رفت😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
1182