1147
648

نمیدونم من که لحظه تخمک گذاری  نمیتونم کمرم رو راست کنم  یا گلاب به روت دستشویی برم  از بس درد شدید میگیره اونم  یه نقطه  به مدت دوساعت

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

ببخشید من امروز یهو اندازه یه استکان انگار اب رقیق ریختن تو لباس زیرم خیس خیس شدم 

نشونه تخمک گذاریه؟

بارها پیش آمده که تنها چادری توی خیابان بوده ای...و احساس غربت کرده ای...این روزها خیلی غریب شده این یادگار مظلوم حضرت زهرا ،اما فراموشت نشود ممکن است با این حجابت دلی را آرام کنی...⚘امام زمان(عج)⚘را میگویم.همه نگاه های مردم دنیا به فدای یک نگاه و یک لبخند قشنگ تو #یاصاحب الزمان(عج).... خیالت راحت آقاجانم#باچادرم_تمام_قدایستاده_ام
1189
آره منم همینجوریم چندمین روز از سیکلته من دقیقا وسطاش اینجوری میشم 

من نامنظمه سیکلم ولی امروز 14 روز گذشته بود

بارها پیش آمده که تنها چادری توی خیابان بوده ای...و احساس غربت کرده ای...این روزها خیلی غریب شده این یادگار مظلوم حضرت زهرا ،اما فراموشت نشود ممکن است با این حجابت دلی را آرام کنی...⚘امام زمان(عج)⚘را میگویم.همه نگاه های مردم دنیا به فدای یک نگاه و یک لبخند قشنگ تو #یاصاحب الزمان(عج).... خیالت راحت آقاجانم#باچادرم_تمام_قدایستاده_ام
نمیدونم من که لحظه تخمک گذاری  نمیتونم کمرم رو راست کنم  یا گلاب به روت دستشویی برم   ...

خب میگم حالا وقتی بدونیم کی تخمک گذاری داریم به نظرت احتمال بارداری روزای آخر سیکل بازم هس؟ 

1179
خب میگم حالا وقتی بدونیم کی تخمک گذاری داریم به نظرت احتمال بارداری روزای آخر سیکل بازم هس؟ 

هست ولی احتمالش خیلی کمه

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
استرس دارم نزدیک تاریخ پریودمم رابطه مشکوک داشتیم به نظرت من که دو هفته اس تخمک گذاریمو رد کردم احتم ...

دو سه روز قبل و بعد تخمکگذاری میشه حامله شد بعدش خیلی کمه

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
1182