1093
648

نمیدونم من که لحظه تخمک گذاری  نمیتونم کمرم رو راست کنم  یا گلاب به روت دستشویی برم  از بس درد شدید میگیره اونم  یه نقطه  به مدت دوساعت

نبینی از دستت رفته                                              کلی گل سر  تاج  ریسه  دسته گل عروس ظروف هفت سین  ادرس  تل    @Karhayedastima     واسه حاجت دلم صلوات مهمونم کنید       ادرس کانال در ایتا   karhayedasti

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

892
8
نمیدونم من که لحظه تخمک گذاری  نمیتونم کمرم رو راست کنم  یا گلاب به روت دستشویی برم   ...

خب میگم حالا وقتی بدونیم کی تخمک گذاری داریم به نظرت احتمال بارداری روزای آخر سیکل بازم هس؟ 

خب میگم حالا وقتی بدونیم کی تخمک گذاری داریم به نظرت احتمال بارداری روزای آخر سیکل بازم هس؟ 

نمیدونم بخدا

نبینی از دستت رفته                                              کلی گل سر  تاج  ریسه  دسته گل عروس ظروف هفت سین  ادرس  تل    @Karhayedastima     واسه حاجت دلم صلوات مهمونم کنید       ادرس کانال در ایتا   karhayedasti
1091

هست ولی احتمالش خیلی کمه

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
استرس دارم نزدیک تاریخ پریودمم رابطه مشکوک داشتیم به نظرت من که دو هفته اس تخمک گذاریمو رد کردم احتم ...

دو سه روز قبل و بعد تخمکگذاری میشه حامله شد بعدش خیلی کمه

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر نازو خوشگلم خداااااا رو هزارااااان باااااار شکررررر که تو رو به ما بخشیییید💖💖
1058