2726
عنوان

بازم مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 27 پست
ازدواج اسان چیه عزیزمم

کجا زندگی میکنی؟ تو شهرتون دفترهای ازدواج آسان ندارین؟ تو گوگل اسم شهرتون رو بنویس و دفاتر ازدواج آسان رو پیدا کن 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه روز اول زورش کردیم.وقتی گف میگیرم چرا اینجوری میکنه پس

برا خیلیا اینجوری پیش میاد بزنن زیرش و چاره ای نیس یا خودتون تلاش کنین پول جور کنین یا توقعتونو کم کنین ،تو این دوره زمونا نمیشه ازکسی توقع داشت

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2728
عزیزم مگه من مسخره ام ک صبرکنم بعد اینجوری بشه 

فداتشم درکت میکنم ولی بخدا تو این دوره و زمونه وگرونی نمیشه از کسی انتظار داشت 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
عزیزم نمیدونی شما ک یکساله داره ما رو دور میزنه هی میگه نه خودم میدم احساس میکنم داره فقط اذیت میکنه

میدونم..فقط بخاطر خودت میگم ک انتطار نداشته باش..چون دلتو میشکنن

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
.

تو باید از شوهرت بخوای نه از هیچکس دیگه اگه هم نداره سعی کن درکش کنی و یه دورهمی بگیرین برین سرخونه و زندگیتون ،برا من که حال شوهرم خیلی مهمه ،عروسی که سهله حاضرم هرکاری کنم به دلش غصه نشینه 

منم اومدم اینجا ک ببینم چیکار کنم.نمیخام ک دعوا بشه   بعضیا فقط منتظرن تو مشگلتو بگی بهت ...

بخدا قصد بقیه رونمیدونم ولی قصد من حمله نبود ،از بچگی تا ازدواج و...دیدم وقتی آدم از بقیه انتظار داره کلی اذیت میشه تازه بعد اتفاق افتادن هم  کلی منت هم پشتش میشه حتی به آدم خوش هم نمیگذره ،آدم وقتی توقعاتشو کم میکنه از بقیه به آرامش خیلی زیادی میرسه 

خب منم همینو میگم.همسرمم همینو گفته بهشون. اما نمیذارن همش میگن صبر کنید .ب نظرت چرا اینجوری میگن

تو توی موقعیت هستی اگه آدمای بدجنسی نیستن نیت دیگه داشته باشن و تو میتونی صبر کنی و میخوای صبر کنی عروسی باشه صبر کن اگه نه تصمیمتون جدیه برا خونه رفتنتون کارهاتونو جدی بکنید اونام یا عروسی میگیرن یا نمیگیرن