1177
648

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
1189
ولی منو قطع کردن . هیچ تاپیک بدی هم نزده بودم 

یه پست سیاسی ای چیزی گذاشتی احتمالا به نی نی یار بگو دلیلش رو میگه

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
یه پست سیاسی ای چیزی گذاشتی احتمالا به نی نی یار بگو دلیلش رو میگه

یه پست مخالف دین با دلیل  تو یه تاپیکی گذاشته بودم 

اون تاپیک ترکید ولی بعد از اون  تا دو روز بعدش تو سایت بودم و کاربریم تعلیق نشده بود . چند روز نبودم برگشتم دیدم کاربریم تعلیق شده 

یه آذر ماهی خیلی خاصه 😎
یه پست مخالف دین با دلیل  تو یه تاپیکی گذاشته بودم  اون تاپیک ترکید ولی بعد از اون   ...

احتمالا ازهمون بوده

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
1167

اون پایین زده تماس با ما اونجا مشکلت رو بگو کاربریت بر میگرده خود من دوبار قطع شدم چون تو تاپیک سیاسی شرکت کرده بودم و بر گردوندنم البته اگر خیلی چیز بدی نگفتی 

وادارم نکن حرف سیاسی بزنم سه بار تا حالا ترکیدم