2726
عنوان

خانما من لاغرم برم باشگاه بد نیست

150 بازدید | 16 پست

خانما من قدم ۱۶۹ وزنم ۶۸ کلا خوش هیکلم 

فقط به دلیل دلتنگی و تنهایی میخوام برم باشگاه بد نیست 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 

نه چرا بد باشه

برو پز بده😊

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه چرا بد باشه 

برو هم روحیه ت عوض میشه هم وزنت رو ثابت نگه دار

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    

البته باشگاه و ورزش فقط جنبه لاغري نداره،من خودم بيشتر بخاطر اينكه تحرك داشته باشم ميرم بااينكه خوب اضافه وزنم دارم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
چرا بد باشه باشگاه ک فقط برای لاغری نیست برو عضله بزن حالش و ببر

از صبح میخوام برم الان شوهرم گفت تو چیتو میخوایی آب کنی یه کم تو فکر رفتم 

من قدم هم قد توعه با وزن ۵۳ میگم پُرم چجوری تو لاغری😫

نه من نه لاغرم زیاد نه چاقم کلا اضافه وزن ندارم انداممو دوست دارم هر کی نگام میکنه وزنم میگم شاخ درمیاره میگن کم میخوره بهت

از صبح میخوام برم الان شوهرم گفت تو چیتو میخوایی آب کنی یه کم تو فکر رفتم 

برو عضله ای کن عزیزم 

مگه فقط آب کردنه

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2706