2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رفتین پیشش؟ کارش خوبه؟

خوبی صبا جون  من رفتم نصر سونو  سه بعدی انجام داد واسم گفت نه هیسترو میخای نه کورتاژ نه پولیپ داری نه چسبندگی  ..گفتم پس عکس رنگیم  گفت مهم دستگاه منه  که مثل لاپراسکوپی نشون‌میده 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
خوبی صبا جون  من رفتم نصر سونو  سه بعدی انجام داد واسم گفت نه هیسترو میخای نه کورتاژ نه پو ...

سلام عزیزم

نصر نه به ایمنی انعقادی اعتقاد داره نه به مشکلات رحمی!

چرا انقد دکتر عوض میکنی!عارفی ک الان هستش چرا نمیری پیش عارفی؟!رزاقی هم خرداد میادش احتمالا!

تو ک نازا نیستی ک بخوای بری پیش نصر.

تو مگه سقط مکرر نبودی باید بری پیش دکتر رزاقی یا دکتر عارفی ک تخصصشون سقط مکرره

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
سلام عزیزم نصر نه به ایمنی انعقادی اعتقاد داره نه به مشکلات رحمی! چرا انقد دکتر عوض میکنی!عارفی ک ...

اره گلم  نمیخام پیشش میکرو‌کنم  میخاستم ببینم  نطرَ راجبه به کورتاژم چیه   که ضخامتمم  اومده پایین  .  میخام برم عارفی  دوبازه بهش بگم پوولیپم  رفته  باز  هیسترو و کورتاژ  میخام یا نه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

سرم ای وی جی نمیده  .صبا تو سرم زدی  ؟ چندتا سقط داشتی؟

به عارفی مشکوک شدم  اخه من هیچ زمانی پولیپ و کیست و ضخامت بالا نداشتم  ..   فک کنم  از  ۲۰ روز پریود نشدنم  اونا رو گفت  .. مگه میشه هیچ کس  تو این سالها پولیپ  و کیست  من و نبینه عارفی ببینه ..فروتنم  حس میکنم علمش مثل عارفی  نیست  

سرم ای وی جی نمیده  .صبا تو سرم زدی  ؟ چندتا سقط داشتی؟

نه نصر سرم و انوکسا نمیده اصن

چون سر درنمیاره از ایمنی انعقادی

نصر فقط استاد انتقال جنینه(بیشترم تو کاره تخمک و جنین اهداییه ک آمار مثبتش انقد بالاس)

خیلی هم پیش میاد ک مریضاش مثبت میشن ولی سقط میشن

متاسفانه سقطی هاش هم زیاده

به عارفی مشکوک شدم  اخه من هیچ زمانی پولیپ و کیست و ضخامت بالا نداشتم  ..   فک کنم &n ...

من اگه جای تو بودم صبر میکردم تا رزاقی بیاد 

رزاقی تو کاره هیسترو عالیه.عارفی خیلی از رحم سر درنمیاره.

بعد اگه هیسترو شدی و اوکی بودی میتونی با هرکسی میکرو کنی فقط کسی باشه ک سرم و انوکسا اگه نیاز داری بهت بده.

مطمئنا فروتن خیلی علمش به اندازه رزاقی و عارفی نیس

چون تخصصش سقط نیس.

ولی اگه آدم داروهاشو بدونه حین بارداری فروتن عالیه

چون سرم و انوکسا میده

[QUOTE=135335271] من اگه جای تو بودم صبر میکردم تا رزاقی بیاد  رزاقی تو کاره هیسترو عالیه.عارفی خیلی از رحم سر ..❤❤❤❤ اره منم  دیدم  سقطای نصر زیاد  چون سرم ای وی جی مهمه  اوناییکه لازم دارن  ریسکه  که بخان با انوکسا خالی جلو برن  ..  کاربر سمانه   میگفت رزاقی  رحمو یکیو داغون کرده  فک کرده سپتوم داره دیگه پریود نمیشه دختر   یه کم دلم و شک انداخته  چون اینم  میره خارج  بعد  کی میخاد پاسخگو باشه واسه ادم . نصر سی دی میده  حین عمل  رزاقیو نمیدونم   میده یا نه   .من فقط رفتم نصر اگه  هیسترو میخام واسه انجام بده  که اونم هر چیگفتم گفت نمیخاد  وگرنه  مهربونی رزاقی ارامششو هیچ دکتری  نداره  ..اینم که همش در رفت وامد  رو اعصابه  منم استرسیم  حالا اگه مطمعن بشم   تاکی هست باهاش ادامه میدم  ایکاش  همون  ۸ سال پیش باهاش اشنا میشدم 😔😔😔  حالا برم  ماهه دیکه به عارفی بگم  نصر چی میگه  اگه بدش نیاد فقط      

بعد صبا من رحمم مشکلی نداره مطمعنم  ما خانواوگی  رود بچه میاریم حالا مشکل ایمنی و دارم   ..  نثر گفت رحمم گلابی شکله

2706