2703
2553
عنوان

كسانيكه درحال رژيم هستن..🏃🏻‍♀️🏋🏻‍♂️🧘🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 132 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزميبه دل نگيريا شوهي بود🌹🌹🌹❤️❤️

میدونم عزیزم خیلی هم خندیدم😜😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2720
2714
ولي قند و شكر و نوشابه و سس مايونز كلا ممنوعه😩😩😩😩😩😩

میگما من ویتامین دی مکمل خوردم.خیلی بالاس مثلا نرمالش صد

من صدوشصت ویتامین دی بدنم.عضلاتم ضعف داره.اصن ی غلطی کردم دکترم رفتما.اما کارخاصی نکردن.

هیلی صعف دارم وتونت سرچ کردم خیلی خطرناکه

و اينكه من مشكل تنبلي تخمدان داشتم و كلا پري نميشدم فقط با قرص ميشدم اين مشكلمم حل شده با استفاده از رژيم غذايي حتي دكترا به من گفتن بچه دار نميشي با اين وضع ولي خداروشكر الان هم اميدوار شدم هم پريم منظم شده

2706