2737
2734
عنوان

كسانيكه درحال رژيم هستن..🏃🏻‍♀️🏋🏻‍♂️🧘🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 132 پست
من تقریبا یک سال و نه ماهه رژیمم نزدیک 40 کیلو کم کردم دیگه چیزی نمونده الان هم از گشنگی خوابم نمیبر ...

افرین.الان چندی؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تقریبا یک سال و نه ماهه رژیمم نزدیک 40 کیلو کم کردم دیگه چیزی نمونده الان هم از گشنگی خوابم نمیبر ...

پوست بدنت شل نشده؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2731
2738

[QUOTE=79996784]چه جوري اذا ميخوريد ميشه توضيح بدين لططططفااااا ممنون[/QUOمن خیلی غذا م زیاد بود 85 کیلو بودم شاید سه بار برنج میکشیدم تا لحظه انفجار میخوردم ولی الان نف بشقاب میخورم وشبا غذای نونی شاید نصف نان سنگک میخوردم ولی الان قد کف دست میوه مثل سیب انار و خیار زیاد میخورم بادام خام مهم. به چربی سوزی کمک میکنه الان 78 کیلو شدم انشالله سعی دارم حداقل بشم 70 کیلو سایزمم 48 بود شده 44پ

نه زیاد ولی خوب یه کمی شل شده به هر حال 3 بار زایمان داشتم و الان هم اینهمه کم کردم نباید انتظار معج ...

افرین عزیزم ب این اراده😎😎😎

موفق باشی

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
افرین عزیزم ب این اراده😎😎😎 موفق باشی

بيا برو تايپيك خودمون 😡😡😡نصف شب چه معني داره بيرون باشي؟😂😂🤣

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
2706