1147
648
عنوان

كسانيكه درحال رژيم هستن..🏃🏻‍♀️🏋🏻‍♂️🧘🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 132 پست

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

[QUOTE=79996784]چه جوري اذا ميخوريد ميشه توضيح بدين لططططفااااا ممنون[/QUOمن خیلی غذا م زیاد بود 85 کیلو بودم شاید سه بار برنج میکشیدم تا لحظه انفجار میخوردم ولی الان نف بشقاب میخورم وشبا غذای نونی شاید نصف نان سنگک میخوردم ولی الان قد کف دست میوه مثل سیب انار و خیار زیاد میخورم بادام خام مهم. به چربی سوزی کمک میکنه الان 78 کیلو شدم انشالله سعی دارم حداقل بشم 70 کیلو سایزمم 48 بود شده 44پ

نه زیاد ولی خوب یه کمی شل شده به هر حال 3 بار زایمان داشتم و الان هم اینهمه کم کردم نباید انتظار معج ...

افرین عزیزم ب این اراده😎😎😎

موفق باشی

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی درمیاد از این جلوگیری طبیعیه😒😒😒😒          ایشالا قسمت همه بچه یهویی خیلی شیرینه😝😝😝
افرین عزیزم ب این اراده😎😎😎 موفق باشی

بيا برو تايپيك خودمون 😡😡😡نصف شب چه معني داره بيرون باشي؟😂😂🤣

میخوانمت؛ و تو جهان جانت را در رژرفای قلبم فرو میریزی...راستی کدام نقطه ی جغرافیایی دلم ایستاده ای ،که اینگونه هوای چشمانم بارانیست؟!دوستت دارم رفیقِ جانم...💕همسرم بهترین بهترین من است💕
8
بيا برو تايپيك خودمون 😡😡😡نصف شب چه معني داره بيرون باشي؟😂😂🤣

عزیزم😂😂😂😂😂وای مردم از خنده 😆😆😆😆

اتفاقا از اونموقه ک تو تاپیک بامدادم اصلا وقت نمیکنم بیام بیرون.الان شانسی اومدم.ببین سریع لو رفتم😆😆😆😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچی درمیاد از این جلوگیری طبیعیه😒😒😒😒          ایشالا قسمت همه بچه یهویی خیلی شیرینه😝😝😝
عزیزم😂😂😂😂😂وای مردم از خنده 😆😆😆😆 اتفاقا از اونموقه ک تو تاپیک بامدادم اصلا وقت نمیکنم بیام ...

واستا فردا به بامداد ميگم تفيت كنه😂🤣🤣به نيكي هم ميگم💣💣💣💣

میخوانمت؛ و تو جهان جانت را در رژرفای قلبم فرو میریزی...راستی کدام نقطه ی جغرافیایی دلم ایستاده ای ،که اینگونه هوای چشمانم بارانیست؟!دوستت دارم رفیقِ جانم...💕همسرم بهترین بهترین من است💕
واستا فردا به بامداد ميگم تفيت كنه😂🤣🤣به نيكي هم ميگم💣💣💣💣

😅😅😅وای نه من تازه دارم ب آرزوم نزدیک میشم با من اینکارو نکن😁😆😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😅😅😅وای نه من تازه دارم ب آرزوم نزدیک میشم با من اینکارو نکن😁😆😭

هههه،گزارش زدم برات😂😂🤣

هههه،گزارش زدم برات😂😂🤣

😭😭😭😭😭😭مامااااااااااان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1179
😭😭😭😭😭😭مامااااااااااان

خخخخخ،زير ابي ميرييي 😂😂😂

835