2410
2553
عنوان

کمکککک باردارمممم

155 بازدید | 13 پست

باردارم ماه 7.امروز کلی پیاده روی کردم خیلی خیلی گودی کمرم دردمیکنه ومیسوزه آیا خطر داره؟ دکترمم نیست. هیچ ترشح یا خونریزی ندارم ولی درد کمرم زیاده

استراحت کن 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
وای مرسی بالخره یکی جوابمو داد ببخشید یه کم در مورد این ازمایش توضیح میدین 

سع روز نبايد رابطه داشته باشيد قبلش،ماله شوهر من خيلي خوب بود انشاالله ك همسرت سالمه

واسه تحرك و اينكه اسپرم داره يا نه  بايد آز بدن

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
سع روز نبايد رابطه داشته باشيد قبلش،ماله شوهر من خيلي خوب بود انشاالله ك همسرت سالمه واسه تحرك  ...

والا من یه ساله اقدامم دکترم برام ننوشته خودم به شوهرم گفتم بریم بدیم

نمیدونم والا من که مشکل تنبلی و کیست ندارم دعا میکنم همسرم حداقل یه مشکل داشته باشه که با در مانش حداقل تموم بشه این وضعیت 

پولم برای درمان نداریم متاسفانه خیلی سردر گمم

راستی هزینش چقدر شد

والا من یه ساله اقدامم دکترم برام ننوشته خودم به شوهرم گفتم بریم بدیم نمیدونم والا من که مشکل تنبلی ...

خيلي كم تازه آزاد هم رفتيم دفترچه رو خونه جا گذاشتم اما اينقد كم شد ك يادم نيس همين تازه هم رفتيم فك كنم چهارده تومن شد

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....