2410
2553
عنوان

خانوما ی ناهاار مقوی و خوشمزه بگین

209 بازدید | 16 پست

مامان بزرگم مریضه بد غذام شده چی درست کنم؟

مادر، سالخوردگي دختركي تنهاست كه عروسكهايش حرف ميزنند ،بزرگ ميشوند و راه ميفتند و ميروند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بوقلمون براش کباب کن.البته مامانبزرگ من غذا ابکی میخوره شاید مال شمام اینجوری باشه.در اینصورت با گوشت و سبزیجات یه سوپ غلیظ خوشمزه

تیکر تولد یک سالگی دختزمه.بازم ترکید😁کاربری سوممه
2714

آبگوشت با ماهیچه بدون سیب زمینی 

خیلی مقویه😋😋😋😋

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
چجوریه؟

لوبيا سبز سيب زميني و هويج و مرغ و به و دلمه اي و پياز داغ و زردچوبه و يه حبه سير و نمك و ابليمو و گوجه رنده شده را قاطي كن بعد دو سه ساعت امادس

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706