2726

بله ضرر داره

چون مواد معدنی زیاد داره کلیه بچه رو به زحمت میاندازه

بعد از یکسالگی بده

الان فقط زرده تخم مرغ معمولی بده

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه ضررنداره ک هیچ.فواید زیادی هم داره و خیلی بهتراز تخم مرغه.من از ماه 6 تا حالا دوروز در میون گاهی یه روز درمیون حتما بهش زرده تخم بلدرچین دادم اصلا تخم مرغ ندادم.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

تخم بلدرچین از یکسالگی میتونی روزی یه دونه بدی ، به شدت مقوی تر از تخم مرغه و معده ی بچه ی ۷ ماهه برای هضمش به زحمت میفته ، توی این سن تخم مرغ هم نمیدن چه برسه به تخم بلدرچین ، پدر من تخم مرغ میخوره شب نمیتونه بخوابه ، اونوقت معده ی بچه ۷ ماهه به نظرت میتونه هضمش‌کنه ، تخم مرغم اول باید با زرده شروع کنی اونم از روزی یه ذره ، اگه الان بخوای بهش تخم بلدرچین بدی شاید الان چیزیش نشه ولی به مرور معده داغون میشه ، گناه داره به خدا

تخم بلدرچین از یکسالگی میتونی روزی یه دونه بدی ، به شدت مقوی تر از تخم مرغه و معده ی بچه ی ۷ ماهه بر ...

ي دونه دادم

ديكه نميدم اصلا😢

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️