2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمتا چنده

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
2456

یه دونه طرح دارید پروانه روش هستا 

خدایی خیلی خوشگله 

حیف که پشت دستمو داغ کردم اینترنتی خرید نکنم دیگه وگرنه میخریدمش 

البته این که بلد نیستم.چطوری روسری قواره دار سرم کنم هم بی تاثیر نیس 

ولی خیلی دوسش دارم😍

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
یه دونه طرح دارید پروانه روش هستا  خدایی خیلی خوشگله  حیف که پشت دستمو داغ کردم اینترنتی ...

جدی؟ عزیزم مطمین باش از خریدت از فروشگاه ما پشیمون نمیشی... 

حتی برای اطمینا شما،میتونم روسری رو فیلمش رو براتون بفرستم ک توی فیلم هم ببینیدش ،، شاید بهتر بشه تصمیم گرفت 

2714
جدی؟ عزیزم مطمین باش از خریدت از فروشگاه ما پشیمون نمیشی...  حتی برای اطمینا شما،میتونم روسری ...

ممنون.عزیزم 

اگه.تونستم خودمو راضی کنم که قواره دار سرم.کنم حتما میخرمش😆

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
2706