2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هنوز صبر کن به علایم دل نبند چون وقتی پری میاد سرغت خیلی روحیه ادم خراب میشه تجربه کردم که میگم  ...

اره ميدونم عزيزم منم يكساله دارم دل ميبندم ولى تاحالا واژنم درد نداشت فقط ميخوام بدونم ميتونه از علائمش باشه كه من نگران نباشم؟

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻
2714
گلم اگه پری اومد سراغت که انشالله نمیاد عرق رازیانه بخور تو زمان پری ۷ روزه ۵ روزش رو بخور رحم رو فع ...

مرسى فداتشم واسه من كلا ٥،٦روزست چند روزشو بخورم؟

اخ که چقدر من از علائم حاملگی گول خوردم ....اصلا اسم بی بی چک میاد عصبی میشم...الانم دو هفته از پری میگذره نرفتم سراغ بی بی چک ...یکدفعه میرم آز میدم..البته من پلی کیستیکم و پریودهام تقریبا منظم نیس

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
اخ که چقدر من از علائم حاملگی گول خوردم ....اصلا اسم بی بی چک میاد عصبی میشم...الانم دو هفته از پری ...

واى منم از بى بى چك متنفرم..منم كيست دارم چندروز ديگه موعدم دوست دارم اگه حامله نباشم پريودم زود بياد از اننظار كشيدن خسته شدم

2706