1177
44

چقدر از وقتت گذشته 

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ

هنوز صبر کن به علایم دل نبند چون وقتی پری میاد سرغت خیلی روحیه ادم خراب میشه تجربه کردم که میگم 

ﺧﺪﺍﻳﺎ ﻫﻤﻴﻦ کہ ﺣﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻢ ﺧﻮﺏ باشد ﻭﻟﺒﺨﻨﺪ ﺷﻴﺮﻳﻦﺑﺮﻟﺒﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﮐﺎفیست خدایا ﺩﺭهمہ لحظات ﺁﻧﻬﺎﺭﺍ بہ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﺖ ﻣﻴﺴﭙﺎﺭﻡ

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

هنوز صبر کن به علایم دل نبند چون وقتی پری میاد سرغت خیلی روحیه ادم خراب میشه تجربه کردم که میگم  ...

اره ميدونم عزيزم منم يكساله دارم دل ميبندم ولى تاحالا واژنم درد نداشت فقط ميخوام بدونم ميتونه از علائمش باشه كه من نگران نباشم؟

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻
1156

نه چون واژن درد از ماه هفتم شروع میشه 

گلم اگه پری اومد سراغت که انشالله نمیاد عرق رازیانه بخور تو زمان پری ۷ روزه ۵ روزش رو بخور رحم رو فعال میکنه من که اونجوری باردار شدم 

گلم اگه پری اومد سراغت که انشالله نمیاد عرق رازیانه بخور تو زمان پری ۷ روزه ۵ روزش رو بخور رحم رو فع ...

مرسى فداتشم واسه من كلا ٥،٦روزست چند روزشو بخورم؟

۴ روز بخور تو من ۱.۵ لیتر ررو خوردم

1189

اخ که چقدر من از علائم حاملگی گول خوردم ....اصلا اسم بی بی چک میاد عصبی میشم...الانم دو هفته از پری میگذره نرفتم سراغ بی بی چک ...یکدفعه میرم آز میدم..البته من پلی کیستیکم و پریودهام تقریبا منظم نیس

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
اخ که چقدر من از علائم حاملگی گول خوردم ....اصلا اسم بی بی چک میاد عصبی میشم...الانم دو هفته از پری ...

انشالله مثبت بشه خوشال شیم

اخ که چقدر من از علائم حاملگی گول خوردم ....اصلا اسم بی بی چک میاد عصبی میشم...الانم دو هفته از پری ...

واى منم از بى بى چك متنفرم..منم كيست دارم چندروز ديگه موعدم دوست دارم اگه حامله نباشم پريودم زود بياد از اننظار كشيدن خسته شدم

مرسى عزيزم ان شاالله بچه ت به سلامتى به دنيا بياد

ممنون خدا دامن تو سبز کنه آمیییین

1179
ان شالله..مرسى فدات😂🙏🏻

نخند دعا میکنم دیگه😉

انشالله مثبت بشه خوشال شیم

ممنونم عزیزم انشالله انشالله انشالله😘😘😘😘

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
واى منم از بى بى چك متنفرم..منم كيست دارم چندروز ديگه موعدم دوست دارم اگه حامله نباشم پريودم زود بيا ...

انشالله شما هم تا ۹ ماه دیگه اصلااا پریود نمیشی و یه بچه سالم بدنیا میاری...

آره راست گفتی اگه کسی قراره حامله نباشه زود پریود شه انتطار کشیدن واقعا سخته...منم میزارم انشالله ۳ روز دیگه میرم آزمایش میدم که انشالله تا اون موقع پریود نشم و حامله باشم😊😘

1183