2726
عنوان

به نی نی های بالای یکسالتون چ‌گوشتایی میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 29 پست
وای چرا

شوخی کردم ولی گوشت مرغ از بس هورمون زدن بهش باعث همین میشه توخانوما

مهران مدیری هم تو برنامه دورهمی گفت

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه نام ببری😃

منم گوشت مرغ هفته ای دو سه بار میدم ماهی میدم اونم هفته ای دو سه بار با چرخ کرده گوشت گوسفند کباب درست میکنم بهش میدم دختر من آش و سوپ زیاد دوس داره تقریبا هرروز براش درست میکنم میان وعده هاشم میوه میدم+هله هوله😞 خیلی گیر میده مجبور میشم بدم البته ژله و دنت و بستی زیاد میدم میگم حداقل اینا ضررش کمه

2728
منم گوشت مرغ هفته ای دو سه بار میدم ماهی میدم اونم هفته ای دو سه بار با چرخ کرده گوشت گوسفند کباب در ...

ممنون عزیزم از توضیحاتت

دخترگلت چند ماهشه

چه نوع ماهی بهش میدی 

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
ممنون عزیزم از توضیحاتت دخترگلت چند ماهشه چه نوع ماهی بهش میدی  

والا دقیق نمیدونم شوهرم میخره فکرکنم تیلاپیا باشه راستی تخم بلدرچینم میدم اگه نباشه تخم مرغ میدم دو‌هفته دیگه دو سالش تموم میشه

والا دقیق نمیدونم شوهرم میخره فکرکنم تیلاپیا باشه راستی تخم بلدرچینم میدم اگه نباشه تخم مرغ میدم دو‌ ...

تیلاپیا میگن خیلی ضرر داره نباید خورد اصن، میگن آشغال خوره ماهیش

واقعا😦چه بد نمیدونستم هی امروز فردا میکنم در موردش تحقیق کنم یادم میره چه نوع ماهی خوبه؟

اره اصن خوب‌نیس با اینکه خوشمزس

قزل آلا

سالمون ، ماهی سفید 

اینا جیوه کمتری دارن

ولی‌بعضیا میگن تادو سه سالگی ب بچه هاتون ماهی ندین نمیدونم والا

ولی هوش بچه رو‌زیاد میکنه

2706