2726
عنوان

بسته حمایتی فردا واریز میکنن میتونین برین فروشگاها خریدکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 80 پست

بچه هاببخشیدنتم رفت ب اوتایی ک بیمه تامین اجتماعی ان حقوق کمتراز۳ تومن دارن نمیشخ برداشت کرد فقط خرید

خدایاپسرموواسه من حفظ کن وانقدربهم عمربده ک دومادش کنم .عشق مامانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به تحت پوشش کمیته بهزیستی بیمه تامین اجتماعی میدن الکی دلخوش نکنین

نه همه اقشار ک بیمه تامین هستن 

2728
به کیا واریز میشه؟

اونایی ک بیمه تانین اجتماعی باحقوق کمتراز۳ تومن هستن ب کارت یارنه واریز میشه نقدی نمیشه برداشت کرد بایدبری فروشگاه

اوني كه به كارت يارانه واريز ميشه

قابل برداشت نيست، فقط براي خريد هست

اوني كه رو كارت حقوق مياد، قابل برداشت هست

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
اوني كه به كارت يارانه واريز ميشه قابل برداشت نيست، فقط براي خريد هست اوني كه رو كارت حقوق مياد، ق ...

درسته

2706