2726
عنوان

کسایی که دختر دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 65 پست
مثلا اگه پسری با احساسش بازی کنه

اون دیگه مونده به قوی بودن دخترت 

اگه اینجوری باشه نصف مادرای ایران دختر دارن باید همشون این استرس داشته باشن 

دخترت قوی بار بیار 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
وابستگی شدید مادر به بچه😯خوب نیست ها یکم به خودت برس زندگی کن عزیزم بچه ها همه یه روز بزرگ میشن و م ...

آره من و پدرش به شدت بهش وابسته ایم ولی خوشبختانه اون مثل مانیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دوتا دارم یکیش یازده سالشه یکیش شش سال بزرگه صورتش چند تا جوش زده بود داشتم سکته میکردم بردم دکتر گف عادیه از این به بعد جوش میزنه گفتم چرا باید بلوغ زودرس داشته باشه دکتر خندید گف کجاش زودرسه وقتشه نرماله کوچیکه هم خیلی شولوغه از الان  موهاشو از مقنعه میزاره بیرون میره مدرسه حالا آمادگیه این کارارو میکنه خدا به دادم برسه دوتا دختر خوشگل خودشونم هر ادایی بلدن به هم یاد میدن میمونم دستشون  😂😂😂

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
دخترمنم۷سالشه  میفهمم چی میگی عزیزم منم بعضی وقتا فکرمیکنم میگم داره بزرگ میشه و مثلا فلان مد ...

وای طرزفکرتون چقدشبیه منه بس که به این موصوع فکرمیکنم داغون میشم البته دخترمن پنج سالشه ولی سختمه 

آره من و پدرش به شدت بهش وابسته ایم ولی خوشبختانه اون مثل مانیست

دخترت شبیه منه 😂منم پدر ومادرم خیلی بهم وابسته ان والان ازدواج کردم وشهر دورم تو هفت ماه مامانم انقدر غصه میخوره که حد نداره اندازه بیست سال پیر شده😔😔😔

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
منم دوتا دارم یکیش یازده سالشه یکیش شش سال بزرگه صورتش چند تا جوش زده بود داشتم سکته میکردم بردم دکت ...

دختر من 10 سالشه

پس از 11 جوش میزنن؟  وای این انقدر به زخمهاش ور میره

نگیره بچلونه جوشهاشو 😂

دخترمن که ایقدزبون داره به این چیزافکرنمیکنم میگم بهتره که بره .😃البته منم مجردیام زبون داشتم الان اروم هستم اونم شانس خوبوبرا اقاشون میبره حرصش براماست

کاربر قدیمی ام  ❤پاییز بهاریست که عاشق شده است❤
2706