2726
عنوان

کسایی که دختر دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همین حس دارم به شوهر دادنش فکر میکنم اشک میاد تو چشام😭😭

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

من هنوز دخترم 2ونیم سالشه، ولی عکسای زیر یکسالگی شو که میبینم غصه م میگیره، میگم چه زود گذشت و باز هم زود خواهد گذشت... واقعا باید لحظه لحظه شونو قدر بدونیم

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

وابستگی شدید مادر به بچه😯خوب نیست ها یکم به خودت برس زندگی کن عزیزم بچه ها همه یه روز بزرگ میشن و میرن پی زندگیشون اون وقت حتما میخوای از غصه دق کنی؟؟؟دوست داشتن بچه ها خوبه ولی دلبستگی زیاد نه😊

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

دخترمنم۷سالشه 

میفهمم چی میگی عزیزم

منم بعضی وقتا فکرمیکنم میگم داره بزرگ میشه و مثلا فلان مدل لباس رو نمیتونه بپوشه و....

فکر اینم که باید کم کم آماده بشه برای رعایت حجاب هم اذیتم میکنه.ما به حجاب معتقدیم البته نه خیلیییییی تو چهارچوب سفت و سخت.معمولی.اما فکر اینکه مثلا توجمع خانوادگی چندسال دیگه باید موهاشو بپوشونه و... یکم اذیتم میکنه.یه جوریه برام

نمیدونم شایدم به اون سن برسه طبیعی جلوه کنه برام

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2706