1147
44
عنوان

بنظرتون از این س نفر کدوم سرتره

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 48 پست

وضع مالی هر کدوم که بهتره😉😜

شوخی کردم قیافه و وضع مالی جز ملاکای اولتون نباید باشه چیزای دیگه رو هم در نظر بگیر

هر وقت دستتون از همه جا کوتاه شد با همه وجودتون این جمله رو بگید🌹وَاُفَوِّضُ اَمری اِلی اللّه اِنَّ الله بَصِیرُ بِالعِبَادِ🌹و کارم را به خدا میسپارم ،خداوند بینای به بندگان است🌹                                                         خدایا منتظر معجزه هات هستم 😞💔

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

یاد اهنگ شماعی زاده افتادم میگفت واسه دختر شماااا واسه دختر شما خواستگاری اومدن. یکیشون تاجره و یکی دیگه شون مهندسه یکیشون افسره و با صدتا سرباز اومده

شمااااا بگیدددد شماااااا بگید توی این خواستگارا کی میشه دوماد ایشالا؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂

اخر چه بگویم نیست،بااونظرم چون هست...💟وز بهر چه گویم هست ازخود خبرم چون نیست...💟
1156
اینا دخترن ؟؟؟ قدشون چرا انقدناجوره

چراقدشون کوتاهه ی بلند

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم                                                        
8

هرکدوم پولداره همون

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
وای خدایا ینی واقعا بعضیا تونی نی سایت تصمیمشون رو اینجابانظر بقیه میگیرن تعجب میکنم

ن بابای نظرسنجی براسه دتا دختر

همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم                                                        
1179
835