2703
2553
عنوان

بیاین از بدترین بلاهایی که قوم همسرتون سرتون آوردن بگید...اول خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 3468 بازدید | 88 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه پدرم از یک قومه که از بدترین طایفه و خانواده. فقط بابا مظلوم بوده چون به پدرش رفته. 

شوهر منم به بابای خدابیامرزش رفته.همه میگن حیف شده این جاش موند.ولی همسرمو جز خانوادش کل طایفه دوسش دارن

😎😎😎😎
2456

مادر سوهر من انگار هووی منه حسودیش میشه حتی شوهرم بهم بگه عزیزم  شوهرمم میاد هر دیقه بهم میگ منو مامانم عاشق همیم این حرفاش بیشتر عصبیم میکنه ک حتی شوهر خودم حامیم نیست

خدایا زندگیمو سپردم دست خودت
مادر سوهر من انگار هووی منه حسودیش میشه حتی شوهرم بهم بگه عزیزم  شوهرمم میاد هر دیقه بهم میگ من ...

همسر منم اوایل اینجور بود.الانم بخوام چیزی بگم بدش میاد ولی من این چندماه که قطع ارتباط کردیم کلا دیگه نادیده گرفتمشون برا آرامش خودمو وزندگیم

😎😎😎😎
مادر سوهر من انگار هووی منه حسودیش میشه حتی شوهرم بهم بگه عزیزم  شوهرمم میاد هر دیقه بهم میگ من ...

شوهرم حتی حاضر نیست جلو مادرش دستمو بگیره میترسه مامانش ناراحت بشه خیلی زجراوره رفتاراشون نمیدونم چیکار کنم

2714
شوهر منم به بابای خدابیامرزش رفته.همه میگن حیف شده این جاش موند.ولی همسرمو جز خانوادش کل طایفه دوسش ...

این کباب که می گید هم مادر من ماجراشو زیاد داشت..... بابا مامان دعوت می کردن خواهرای بابا تو حیاط خونه پدری شون کباب می کردن می دادن شوهرایه قولشون. عاخه اینا عادت دارن به کبابا حتی الان صبحانه هم دیدم کباب کردن. کله پاچه هم شام خوردن. بعد به مامان بابا دمپخت و ماست می دادن. که همچنان که ما بزرگ شدیم از این صحنه ها می دیدیم. زیااااااااد. 

انشالله فقط ازخدا میخام بلایی که سرمن آوردن سرشون بیاد

چوب خدا صدا ندارد.من بلاسرم آوردن ولی خواهرشوهرم که باهم بارداربودم اون دختر من پسر.بچش سرطان گرفت.ولی بازم من زارزار گریه.همش پیگیرش بودم

😎😎😎😎
همسر منم اوایل اینجور بود.الانم بخوام چیزی بگم بدش میاد ولی من این چندماه که قطع ارتباط کردیم کلا دی ...

من هرچقدم ک خانواده شوهرم در حقم ظلم میکنن وقتی شوهرمم میدونه حق با منه میگ اگ با خانوادم قطع ارتباط کردی با خانوادت همین کارو میکنم

من هرچقدم ک خانواده شوهرم در حقم ظلم میکنن وقتی شوهرمم میدونه حق با منه میگ اگ با خانوادم قطع ارتباط ...

من همسرم قطع رابطه بود.من بازم نه تااینکه دعواشد شوهرم گفت مقصری حق نداری بری دیگه

😎😎😎😎
من همسرم قطع رابطه بود.من بازم نه تااینکه دعواشد شوهرم گفت مقصری حق نداری بری دیگه

ب نظرت چیکار کنم ک بذاره باهاشون قط رابطه کنم بدون اینک ب رابطمون لطمه ای بخوره البته من میگم هر وفت خودش خواست بره منعش نمیکنم اصلا

2706