2410
2553

تو باردارم دارومحلی براسقط بهم دادمادروخواهرش.

براعقدمیاد.جاییکه من آرایشگاه خواستم برم نداشتن.

مادرشوهرم وقتی بارداربودم گوسفند می‌کشت کباب میکرد میگفت بزار هوس کنه بسوزه.بهم میگفتن شما کافرین نماز نمیخونین منظورش خانوادم بود.درحالیکه میخونن.اینقدر زیاده که اینا هیچ نبودن در مقابلش.یکیشم برادرشوهرم شماره شوهرمو میداد دخترا.خواهرشوهرم عکس نامزد سابق شوهرمو میزاره وضعیت گوشیش می‌نویسه خوشبحال شوهرت تورو داره.و............نخندین گفتم کباب،بارداربودم هرچی بخورم اون روزا یادم نمیره.تو اوج بی پولی بودیم.یه بارم موز می‌خوردند پسرم گریه کرد برا موز می‌خوردند بهش ندادن ومیخندیدن.که اشک شوهرم دراومد

😎😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو که شوخی میکنی 

بگو که سرکاریم😢

به مرحله ایی از عزت نفس رسیدم که اگه کسی تو دو صفحه اول قطره چکونی تایپ کنه.یا خوب توضیح نده تاپیکو ترک کنم.هرچقدم عنوانش یا دو سه خط اولش جنجالی باشه😎😎😎😎😎
2720

یا خدا اینا کی هستن دیگه😖

خدابه فریادشون برسه بااین اوضاعشون

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2714
یا خدا اینا کی هستن دیگه😖 خدابه فریادشون برسه بااین اوضاعشون

کجایی نیستی چرا مهشید جان.😘

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706