1265
1273
عنوان

بیاین از بدترین بلاهایی که قوم همسرتون سرتون آوردن بگید...اول خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 2556 بازدید | 88 پست
هیچی فقط قبل ازدواج همسرم کلی براشون خرج میکرد.بعدازواج چون منو میخواست وخانوادم باسختی راضی شدن.همه ...

همش بخاطر حسودیه. با شوهرت خوش باش. خداروشکر که اون پشتته

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

استارتر اینارو واقعا می گی؟ مگه می شه انقدر بد؟ سالمن؟ سنگ‌نشدن؟

فامیل مادر من بدتر بودن که...... مادرم منو باردار بود می ترسوندش. مادر بابا شب تو تاریکی که مامان نشسته رو تخت تخت از پشت سرش تخت و تکون می داد بعد یهو جیغ می کشید پشت سر مامان

1258
فامیل مادر من بدتر بودن که...... مادرم منو باردار بود می ترسوندش. مادر بابا شب تو تاریکی که مامان نش ...

وای

فامیل خودش؟

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان خسته ام، فردا بهش فکر می کنم!
لجبازیشون باشماراشایدبشه کمی درک کرد که اونم حقی ندارن ولی بانوه آخههههه چرااااا

دخترکوچیکم یکسال سه ماهشه.از شش ماهگی ندیدنش.من طبقه بابام حتی صدا بچه هانم نمیکنن

کانال من[email protected]گالری باران  

خیلی ناراحت کننده بود ولی خوبه همسرت هم قبول داره که خانوادش مقصرن -خانواده شوهر من خیلی باسیاستن و کاملا دورو دارن جلوی شوهرم با من خوبن ولی تا می تونن از پشت خنجر می زنن- همیشه بین ما رو به هم می زنن وقتی با هم دعوامون شد می رن تو فاز مظلوم نمایی 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هر لحظه نگهبان عزیزانم باش  تیکر بارداری نیست یاد زمانهایی که باردار بودم و میومدم سایت افتادم و دلم خواست من هم تیکر داشته باشم
تاپیک زدم یکی بدترشو بهم بگه.انگار خودم خیلی زجرکشیدم.بخدا موز ندادن پسرم.

ببین پسربچه هرچی میخواد باید بهش دادبخوره براش خوب نیست من شنیدم چه بی وجدان انشاا... پیرکه شد مادرشوهرت بچهاش سرش بیارن 

1221
فامیل مادر من بدتر بودن که...... مادرم منو باردار بود می ترسوندش. مادر بابا شب تو تاریکی که مامان نش ...

چرا

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن 😂 😂 😂 اونهایی که هی میگن یاابرفض اونهایین که سوادندارن نمیدونن یاابوالفضل خودش کتابیه برای حاجات متاسفم جوگیرای بیسواد 
پول ریاد میگیرن از شوهرم،من میسوزم،همه جا مادرش دوست داره بیاد باما ومیاد بدم میا، کلا انگار هوومه ک ...

ماهم قبلا هرجا میرفتیم خودشو دختربچه دامادش میومدم.من بدبخت تو ماشین جام نبود.ولی شرش کنده شد

تاپیک زدم یکی بدترشو بهم بگه.انگار خودم خیلی زجرکشیدم.بخدا موز ندادن پسرم.

مامان بدتر از شماست. یه کاری کردن بچه اولش سقط شد.... من بگم بدترش یادم اومد....تازه به دنیا اومده بودم... بابا ماموریت بود من خونه بابای مامان بودم یعنی مامان و بابا اونجا زندگی می کردن. فامیل پدری خواهر برادر بابا اومدن دیدن نوزاد که من باشم. وقتی رفتن من جیغ می زدم اروم نمیشدم. پدر بزرگم میاد منو بغل می کنه دست میکشه رو پیراهنم میبینه ورم کرده رو سینم پیراهنم می زنن بالا می بینن دوتا سینه کبود به اندازه دوتا تخم مرغ. نوک سینه نوزاد یک هفته ایی رو فشار داده بودن مثل ترکاندن سر جوش... همچین خواهر شوهرایی داره مامانم

1226

بدترین بلا اینکه خواهرشوهرم که خداازش نگذره وسرتنها دخترش بیادقبل عقد داداشش هفت خط ومعتادشو خوب وساده نشون دادبعدعقدهم رفت پی زندگیش و من شدم انگشت نما وابرویی که جلوی همه رفت تا دنیاس ازش نمیگذرم خداجوابشو بده

خیلی ناراحت کننده بود ولی خوبه همسرت هم قبول داره که خانوادش مقصرن -خانواده شوهر من خیلی باسیاستن و ...

اینا هم همینجوری.شوهرمن بیشتر بخاطر خودش که خیلی حقشو خوردن و ارثشو بردن ناراحته.وگرنه میزنن زیر همه چی آشغالا

1252