1147
44
عنوان

بیاین از بدترین بلاهایی که قوم همسرتون سرتون آوردن بگید...اول خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 2308 بازدید | 88 پست

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

[QUOTE=79994969]استارتر پروفایلت عکس خودته؟ اینا را ولش[/QUOTEدنیا جهانبخته

بهترین چراغهای زندگیم چهارتا چراغای مودمم هستیعنی نباشن دق میکنم یاخداوندا چراغه هیچ مودمی رو خاموش نگردان...بگو الهــۍ آمیــــن
کجایی نیستی چرا مهشید جان.😘

فدات گلبانو😙😙

راستش ازدست بچه هاخیلی کم میرسم بیام

لطف داری به من عزیزم

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
892

واااااای من از وقتی تو نی نی سایت عضو شدم از ازدواج انقد میترسم این چیزارو میخونم من اصلا تحمل مسخره بازی ندارم یا مث ادم باهام رفتار میکنن و متقابلا منم همونجور یا قطع رابطه میکنم

1125
بعد تو سایت گفتم خدا لعنتش کنه.میگن مگه خودت مادر نداری. من سر بارداربودم بچم بخاطر اینکه ازبین نره ...

نمیشه برای ارامشت به اذیت هاشون بی توجه باشی؟

برای حاجتم صلوات بفرستین لطفاً 
واااااای من از وقتی تو نی نی سایت عضو شدم از ازدواج انقد میترسم این چیزارو میخونم من اصلا تحمل مسخره ...

منم قطع رابطه ام.همسرم اینجور خواسته

برای آرامشم صلوات بفرستین😙😙😙
584
ببخشیدا چکار کردی، اینجور باهات میکنن؟

هیچی فقط قبل ازدواج همسرم کلی براشون خرج میکرد.بعدازواج چون منو میخواست وخانوادم باسختی راضی شدن.همه کار برام میکرد.گفتن تو برادرمون آزمون گرفتی.بعد همسرم کلا باهاشون قطع ارتباط کرد ومن رفت وآمدنداری داشتم.ولی داغ داشتن

نمیشه برای ارامشت به اذیت هاشون بی توجه باشی؟

دیگه قطع رابطه باهاشون.ولی چندباره میخوان بیان آشتی شوهرم قبول نکرد.دعاکنین میان.ولی بیان بهشون میگم که راحتم

پول ریاد میگیرن از شوهرم،من میسوزم،همه جا مادرش دوست داره بیاد باما ومیاد بدم میا، کلا انگار هوومه که ازم عزیزتره واسه شوهرم اولویت باخواسته هاشه که باعث شده ازش بدم بیاد

سراسر زندگی من معجزه بود 
835