2737
2734
عنوان

بچه ها دعام کنین فردا سزارین میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 74 پست
انشالله به سلامتي نيني نازت سالم بياد بغلت عزيزم براي منم دعا كن من هفته ي ديگه يكشنبه سزارين ميشم&n ...

ان شاالله گلم فردا میشه ۳۹ هفته تمام

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بسلامتی عزیزم.انشاالله که سالم و صالح و عاقبت بخیر باشه.

منم مرداد ماه سزارین میشم.

بار اول خوبیش این بود دیگه یهویی بود و استرس نداشتم ساعت ده کیسه ابم ترکید یازده بیمارستان بودم ۱۲ و ۲۰ دقیقه دخترم به دنیا‌اومد 

انشاالله به سلامتی.خرمابعدزایمان یادت نشه.کام بچه روباتربت برداری

خرما برا چی خوبه؟ اتفاقا بچه اولمم با تربت کامشو برداشتم مرسی گلم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2738
قربونت عزیزم.کدوم شهرهستی

تهرانم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

[QUOTE=79994818]بسلامتی عزیزم.انشاالله که سالم و صالح و عاقبت بخیر باشه. منم مرداد ماه سزارین میشم. بار اول خوبیش ...[/QUOTE

من سر اولی بیشتر استرس داشتم چون یهویی حرکاتش کم شده بود دکتر گفت سریع برو بیمارستان یه هفته زود بدنیا اومد

2706